Letošní hymnu Tomorrowlandu složil Hans Zimmer

Slavný hollywoodský skladatel německého původu stvořil titulní skladbu jubilejního desátého ročníku festivalu Tomorrowland, který se tentokrát koná ve dvou vydáních během červencových víkendů na poloviční cestě mezi belgickým hlavním městem a Antverpami.

22.4. 2014 09:32:56 | informace | Paya

Slavný hollywoodský skladatel německého původu stvořil titulní skladbu jubilejního desátého ročníku festivalu Tomorrowland, který se tentokrát koná ve dvou vydáních během červencových víkendů na poloviční cestě mezi belgickým hlavním městem a Antverpami. Hanse Zimmera jistě netřeba představovat, stačí zmínit jeho Oskara, dva Zlaté glóby a tři Grammy. Tomorrowland je rovněž pojem sám pro sebe, v letošním roce přivítá 400 umělců a dvakrát 180 000 partypeople. Skladba má celkem 10 minut, vznikla v londýnských nahrávacích studiích (stejně jako OST k filmům Da Vinciho kód nebo Temný rytíř). Na trailer se můžete podívat níže.

Video: Tomorrowland Hymn by Hans Zimmer

PARTYINFO

Tomorrowland 2014 Weekend 1

18.07.2014 - 20.07.2014 De Schorre, Boom
DJs: Dimitri Vegas & Like Mike, Hardwell, Diplo, Laidback Luke, Alesso, Krewella, Carl Cox, Steve Angello, Nicky Romero, Eric Prydz, Armin van Buuren, Tiësto, Sander van Doorn, New World Punx, Afrojack etc.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně