Mrkni se na line upy pro 16. týden

Kdo si nechce dát pokoj s ani na Velikonoce, čekají ho hned tři večery plné kalení. Trancaři můžou jít na jarní díl Trancefusion, na cesty se vydá Let It Roll a velký hype je kolem pražské akce Terminal B. Tak vybírej!

18.4. 2014 07:38:36 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

18.4. 2014

Dirty Trip 7: Vinyl Edition

Brno, Perpetuum

21:30 - Carl W
23:00 - Kaisersoze
01:00 - A.Professor
03:00 - Dazy & Neeo
04:00 - Wolf

18.4. 2014

House Gangsters In The Fabric

Ostrava, Fabric

21.00 - Delon-G
22.30 - Seven
00.00 - Jumbo
01.30 - Ra-Moon
03.00 - Patekk
04.30 - back2back

18.4. 2014

Let It Roll On Tour

Nový Jičín,

20.00 - Meicos
21.00 - Mr. Happy
22.00 - Thiew + Schooler
23.00 - Emperor
00.15 - Audio
01.30 - Black Sun Empire
02.45 - A.M.C
04.00 - Pixie + Suki + Bifidus Aktif
06.00 - konec

18.4. 2014

Stepslet

Brno, Favál

20.30 - Zaion
22.00 - Pier
23.00 - X.Morph
00.00 - Prolix
01.30 - Casper
02.30 - Checkmate
03.30 - Mushka
04.30 - b2b

2nd
21.00 - Holder
22.30 - Vje
00.00 - Wiit
01.30 - Zaion
03.00 - Jimi

18.4. 2014

Techno Bazinga 2

Pardubice, Driver

20.00 - Akademy
21.30 - Flash
23.00 - The Cirkus
00.30 - Baxik
01.30 - Sonejee
03.00 - Black + Reyza

18.4. 2014

Terminal B Platform 3

Praha, Terminal B

22.00 - Dialect + Pluge
00.00 - Elektrabel (live)
01.00 - Sigha (UK)
03.00 - Shifted (UK)

18.4. 2014

United Beats

Hrušovany nad Jevišovkou, Veset

21.00 - Fidzi
22.30 - Matimur
00.00 - Jaqullin
01.30 - No-On
03.00 - Bagetar
04.30 - konec

19.4. 2014

Trancefusion Power Of Elements

Praha, Průmyslový Palác

18.00 - ReOrder b2b Thomas Coastline
19.00 - Estiva
20.00 - Beat Service
21.00 - Christian Burns live
21.15 - Solarstone
22.15 - Andrew Rayel
23.15 - Christian Burns live
23.30 - BT
00.40 - Ferry Corsten
02.00 - Aly & Fila + John O‘Callaghan
03.20 - Sean Tyas
04.20 - John Askew
05.20 - Ferry Tayle + Manuel le Saux
06.20 - Darren Porter

Johan Gielen and friends stage
22.00 - Three Drives 
23.30 - Cor Fijneman
01.00 - Johan Gielen
04.00 - Virtual Vault

Yes/ No New Talents Stage
20.00 - Aquatic Simon
21.00 - Priest
22.30 - Vikinz
23.30 - Steve Sanders
01.00 - Rossignol
02.30 - Boxi
03.30 - Unbeat + Zolike
05.00 - K1aptcha

20.4. 2014

Rush Hour

Brno, Exit

20.00 - Guntro + PM-Jack
21.30 - Stupid Villagers
22.30 - Mechanik
23.30 - Navr aka Rvan
00.30 - Adam Suizo
01.30 - Phil Albedo
02.30 - Jan Willert + Foxx
03.30 - Igysonic

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně