Co letos chystá polský festival Electrocity?

Pokud jste ještě o Electrocity neslyšeli, tak vězte, že se jedná o jeden z největších polských festivalů. Odehrává se v malém městečku Lubiąż na druhém největší klášteře na světě.

16.4. 2014 13:35:32 | informace | Carl W

Electrocity za svou působnost nalákal už více než sto tisíc návštěvníků a samozřejmě i velké hvězdy aktuální elektronické scény. Letos nás čeká speciální dvoudenní edice, kdy první den bude vstup scela zdarma. Tím dnem bude 15. srpen - tedy pátek - a vystoupí zde převážně trancové hvězdy. Aly & Fila tu oslaví 350 epizodu FSOE radioshow a k nim se přidá John O'Callaghan, Bryan Kearney, Sied van Riel, Roger Shah a mnozí další.

Druhý den nás čeká show na třech velkých pódiích. Na Electrocity stage můžeme očekávat spíš progresivnější house, na Run To The Sun stage zase trance a na Fly With Me pro změnu techno. Nutno podotknout, že poslední techno-stage bude přímo uvtitř kostela. Mezi již oznámená jména patří Eric Prydz, Emma Hewitt, Kryder, Karol XVII & MB Valence, Duss, Fafaq, Milkwish nebo Diabllo.

Protože pořadatelé chtějí si návštěvníky udržet pro oba dny, připravili speciální pole pro kemping, které bude plně vybavené. Určitě patří říct, že bude připravený bazén nebo třeba volejbalové hřiště. Lístky aktuálně seženete za 109 PLN, tedy asi 700 korun. V druhé fázi odhalování line-upu nás čekají ještě opravdu zajímavá jména, takže už teď se těšíme. Více informací pak najdete v tiskové zprávě.

Odkazy:

Video: Electrocity 8 (2013) - After Movie

PARTYINFO

Electrocity 9

15.08.2014 - 16.08.2014 , Lubiąż
DJs: Eric Prydz, Emma Hewitt, Aly & Fila + John O'Callaghan, Allen Watts, Arctic Moon, Bjorn Akesson, Bryan Kearney, Fady & Mina, Indecent Noise, Maciej Wowk, Manuel Le Saux + Ferry Tayle, Mark Sherry, Matt Bukovski, Mohamed Ragab, Neptune Project, Roger Shah, Ruben De Ronde, Sied van Riel, Snatt & Vix, Ucast, Will Atkinson, Woody van Eyden, Kryder, Karol XVII & MB Valence, Duss, Fafaq, Milkwish, Diabllo, Alpha², Toneshifterz, Driver, Digital Abuse, Regain, OutWorld, Overbizz, Qfactor etc.
Cena: 109 Zł
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně