Mrkni se na line upy pro 14. týden

Ed Rush & Optical, Rydel, Tin Man, Lenzman nebo Paul Webster.. To jsou namátkou jména, na která narazíte v klubech. Kam vyrazíš ty, už víš? Tak vybírej!

4.4. 2014 08:12:04 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

4.4. 2014

Be:Connected

Brno, Perpetuum

21.30 - Dave Legato
23.00 - Alexx
00.30 - Pompeyi
02.00 - Rydel
03.30 - Pete Ripe
05.00 - ?

4.4. 2014

Drumstep Night 2.4

Praha, Rebus

20.30 - Pvk
21.30 - Comaxxx
22.30 - Jtq
00.00 - Kahy
01.30 - Augio
02.30 - bude upřesněno
04.00 - konec

4.4. 2014

Ed Rush & Optical

Praha, Roxy

22.00 - Deadly Viperz (Akira + Anakin)
01.00 - Ed Rush & Optical
04.00 - 2k + Sweg

4.4. 2014

Midnight Tales #3

Brno, Kabinet Múz

21.00 - Plamenzkamen
23.00 - PDCH
00.30 - Nitrous
02.00 - AhZ

4.4. 2014

One Night

Praha, Radost FX

22.00 - Dan Cooley
00.00 - Cubik
02.00 - Josef Sedloň
05.00 - konec

4.4. 2014

Smash The Night Party Hard

Ostrava, Fabric

21.00 - Mark Urby
23.00 - Koci
00.30 - Lukas Buri
02.00 - Beros
04.00 - George Bell
05.30 - b2b

4.4. 2014

Terminal B

Praha,

22.00 - Toomuch
00.00 - Tin Man (live)
01.30 - Failex
03.30 - Dash

4.4. 2014

Trancextasy

Brno, 7. Nebe

21.00 - Sonic
22.30 - Re-Minder
00.00 - Carl Reins
01.30 - Paul Webster
03.30 - Joe Cormack
05.00 - Sheala
06.30 - after

5.4. 2014

Deep Deep

Brno, Perpetuum

22.00 - PZK
23.30 - Deivis
01.15 - Saddan
03.00 - Rough:Result

5.4. 2014

Electro Swing Fever

Praha, Roxy

21.00 - Swing Thing
22.00 - B-Swing
22.30 - Swingrowers (live)
23.15 - Swing Thing + Papa Django + Mydy Rabycad (trumpeta)
00.30 - Max W.
02.00 - Paolo Di Maki
03.30 - Papa Django

5.4. 2014

Mooove It!!!

Praha, Cross

21.00 - Kel Quadrant
23.00 - M&Gors DJs
01.00 - Andi Malanders
03.00 - Baloo
05.00 - ?

Break Stage
20.00 - Kan-Jacca + Little K8 + Babe LN
23.30 - Sonority (live)
01.00 - Grove (live)
02.30 - N.e.d.

5.4. 2014

Trancefusion warm up

Plzeň, PH+

21.00 - Priest
22.30 - ProggyBoy
00.00 - Mark Sixma
01.45 - Thomas Coastline + ReOrder
03.30 - Λntic
04.45 - Prem van Skaal

2nd
22.00 - Antonio + Storex
23.30 - Iroven
01.00 - Maicuss
02.30 - Beck

5.4. 2014

U.Club/Subclub 21 Years

Bratislava, SubClub

22.00 - Source Code
00.00 - Lixx
01.00 - Lenzman
02.30 - Svetlux
03.30 - Gabanna

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně