V Hradci Králové bude mít premiéru festival Air

Po zrušení festivalu The Sun zabral jeho místo i datum konání nový festival Air z produkce společnosti Live 61. Slibuje mimo jiné profesionálnější pořadatelský tým.

3.4. 2014 14:25:10 | informace | Carl W

O zrušení The Sun Festivalu jsem vás již infomovali. Jeho místo i datum nahradí nový festival, který ponese název Air. A nabídne návštěvníkům taky vstupné zdarma. „Návštěvníkům nabídneme kromě hlavní stage, kde vystoupí zahraniční headlineři, také šest hudebně tematických hangárů a další tři venkovní scény,“ slibují pořadatelé. 

Z tiskové zprávy bych pak vypíchnul následující: „I přes velký úspěch loňského festivalu Sun, který naše agentura Festivalpark Production pořádala, jsme se vzhledem k dlouhodobým komunikačním nesrovnalostem a časovému vytížení spolupracující agentury rozhodli tuto spolupráci ukončit. Festival Air není jen nový název, na letošním ročníku pracuje podstatně větší a profesionálnější tým. Snažíme se celou akci lépe připravit a vyvarovat nedostatků z minulého roku.

Tisková zpráva k nám do redakce přišla z agentury Live 61, která se stará například o Magnetic Festival nebo Mácháč. A slibují i světové hvězdy: „Připravte se na osobnosti světové EDM, které hýbou současnou scénou a patří k hlavním hvězdám nejnavštěvovanějších festivalů planety!“ Tak uvidíme.

PARTYINFO

Air 2014

15.08.2014 - 16.08.2014 Festival Park, Hradec Králové
DJs: Alexander Kowalski, Radial, W&W, Pavel Krejdl + Detrik aka Underground Children DJs, Kaisersoze, Jerry, Spiriakos, Toky + Boss, Grining, HU, Drahosh, Michal Breeth, Roxtar, Andre Moretti, Michele Cavaletto etc.
Cena: zdarma / 199 - ?
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně