The Sun Festival 2014 je oficiálně zrušen

Pouhý jeden ročník vydržel The Sun Festival, který se konal ve Festivalparku v Hradci Králové a lákal návštěvníky na volný vstup.

3.4. 2014 13:17:41 | informace | Carl W

Pořadatelé zjistili, že „jedinečný koncept, který navrací původní ideu festivalu jako oslavy hudby, společného nadšení, tance a léta bez placení vstupného“ je pro ně moc velké sousto. Po loňském fiasku, kde nedojela většina zahraničních umělců a ti, kteří se k nám dostali, toho litovali (Felipe), se další ročník (který měl probíhat ve dnech 15. - 18. 8. 2014) konat nebude.

Pořadatelé na facebookovém fan stránce zveřejnili následující: „Vážení příznivci The Sun festivalu, s upřímnou lítostí jsme nuceni Vám oznámit zrušení The Sun festivalu 2014. Z důvodu podmínek stanovených ze strany Festivalparku není možné zachovat festival zdarma, což je nedílnou součástí celé jeho filozofie. Děkujeme všem, kdo festival podporovali, kdo se na něm přímo či nepřímo podílel, i těm, kteří vyslovili svůj zájem o festival upřímnou připomínkou či kritikou. Věříme, že Vám festival a dění kolem něj přinesly maximum pozitivních zážitků. Bylo nám ctí pro vás festival pořádat. Snad se potkáme v lepší čas na lepším místě, tým The Sun festivalu.

Nutno také podotknout, že pořadatelé mazali fanouškům, kterým ještě ležel v žaludku loňský nepovedený ročník, pod tímto oznámením komentáře. Takže pokud pevně věříte v myšlenku elektronických festivalů bez placení vstupného, jeden letos najdete třeba v Ostravě. Beats 4 Love pomalu oznamují vystupující a nechybí několik zahraničních hostů.

Aktualizace

Na stejném místě (tedy ve Festival-parku) se uprostřed srpna uskuteční nový festival, co bude taky zdarma: Air!

PARTYINFO

Air 2014

15.08.2014 - 16.08.2014 Festival Park, Hradec Králové
DJs: Alexander Kowalski, Radial, W&W, Pavel Krejdl + Detrik aka Underground Children DJs, Kaisersoze, Jerry, Spiriakos, Toky + Boss, Grining, HU, Drahosh, Michal Breeth, Roxtar, Andre Moretti, Michele Cavaletto etc.
Cena: zdarma / 199 - ?
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně