Colours of Ostrava po stránce organizační

Pořadatelé Colours of Ostrava poskytují pro návštěvníky festivalu komfort v podobě lákavých akcí. Ty, co chtějí cestovat vlakem jistě zaujme nabídka dostat se do Ostravy s Českými drahami odkudkoliv z území České republiky za polovinu, neboli zpáteční jízdenka bude stát tolik co jednosměrná.

1.4. 2014 10:02:55 | informace | zazza

Tuto slevu lze získat při koupi zpáteční jízdenky do a z Ostravy požádáním o slevu vlak plus na festival Colours of Ostrava. Aby však sleva byla platná, je nutno si jízdenku nechat orazit razítkem Českých drah v jejich stánku, který se bude nacházet v areálu festivalu. Pokud by razítko chybělo, bylo by nutno zpáteční cestu doplatit. Kdo nebude mít v úmyslu ihned po skončení festivalu opustit Ostravu, datum návratu může být až 22. července.

Návštěvníci se navíc nemusí obávat, kde budou během festivalu ubytováni. Jeden kemp se bude nacházet přímo u festivalového areálu. Se svojí vstupenkou je již možné zakoupit místo pro stan, karavan i parkování přímo u stanového městečka. Od 1. dubna je v prodeji také celotýdenní stanové městečko v areálu Slezskoostravského hradu.

Připraven je také bonus v podobě prohlídky a adrenalinové vyjížďky na vrchol vysoké pece číslo jedna v samotném srdci areálu festivalu. Zájemci si tak mohou prohlédnout festival i Ostravu z ptačí perspektivy.

Každý obdrží po předložení vstupenky při vstupu identifikační náramek na zápěstí, která ho opravňuje ke vstupu do areálu. Festivalový areál bude možné libovolně opouštět, identifikačním náramkem je však nutno prokázat se při každém vstupu zpět.

Stejně jako v minulém roce nabízí pořadatelé řadu výhod pro návštěvníky s pohybovým a zrakovým postižením jako jsou například zvýhodněná cena vstupenky, u těžce postižených s potřebou průvodce doprovod zdarma, speciální tribuny, možnost objednat si zdarma speciálně vyškoleného asistenta, který poskytne servis při pohybu v areálu po celou dobu festivalu. Na požádání také zajistí dopravu osob po Ostravě speciálně upravenými automobily, tzv. BB Taxi.

Festival je tedy zárukou kvality nejen po stránce hudební, ale i organizační.

PARTYINFO

Colours of Ostrava 2014

17.07.2014 - 20.07.2014 Dolní Oblast Vítkovice, Ostrava
Live: MGMT, Trentemøller, The National, The Asteroid Galaxy Tour etc.
Cena: 1.390 - ?
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně