Německá Mayday: Full Senses už za měsíc

Mayday, snad nejzásadnější halová taneční párty vůbec. Pokud jste ještě neměli to štěstí navštívit tzv. „matku všech rave“, máte možnost tuto situaci letos napravit. Další ročník s podtitulem „Full Senses“ se nezadržitelně blíží a odehraje se v netradiční den v tradičním datu, tedy ve středu 30.4.2014. Místem konání je německý Dortmund a samozřejmě vynikající párty prostory - komplex Westfalenhallen.

27.3. 2014 15:21:52 | informace | Langy

Historie párty se začala psát na počátku devadesátých let a každoročně nabízí svým fanouškům několik desítek vystoupení z oblasti aktuálních hudebních směrů. Opět bude na výběr z celkem pěti stageí. Hlavní Aréna, která nabídne hudební směry jako progressive house, trance, techno a hardstyle, letos přivítá taková jména jako Sander van Doorn, Paul van Dyk, Felix Kröcher, Wildstylez, Andrew Bennett, Stefan Dabruck, Cosmic Gate a další.

V Empire, které je věnováno technu, roztančí partypeople jména jako Sven Väth, Chris Liebing, Len Faki nebo Nicole Moudaber. Ve Factory vystoupí se svými hardstyle a hardcore sety lidé jako Partyraiser, Outblast, Code Black, Zany, Art of Fighters (live), Thrasher a další zástupci scény. Mixery-Casino nabídne pohodové rytmy a hudbu od lidí jako Dominik Eulberg, Moonbootica, Tom Franke a další. Ani letos nebude chybět speciálka, Twenty Dome, kde můžeme po celou vzpomínat na ty největší hitovky taneční hudby a vychutnat si oldschool sound od takových klasik jako Charly Lownoise & Mental Theo, Dune, Kai Tracid, Niels van Gogh, Dave 202, Markus Gardeweg a Sunshine live DJ Team.

Vstupenky jsou v předprodeji za cenu 58 EUR, na místě bude jejich cena 68 EUR. Pokud máte volno nebo dovolenou tak návštěvu německé Mayday mohu jen doporučit. Kromě fantastických zážitků si můžete z Dortmundu přivézt i nějaký ten suvenýr z bohaté nabídky merchandisingu, který pořádající I-Motion na Mayday nabízí. Je vždy z čeho vybírat. Akce proběhne v čase od 18.00 hodin do 09.00 hodin. Takže 30. dubna v Dortmundu!

Odkazy:

Video: Mayday: Full Senses (Trailer)

PARTYINFO

Mayday: Full Senses

30.04.2014 Westfalenhallen, Dortmund
DJs: Fedde Le Grand, Paul van Dyk, Sven Väth, Moonbootica, Sander van Doorn, Chris Liebing, Cosmic Gate, Danny Avila, Aka Aka + Thalstroem (live), Wildstylez, Len Faki, Partyraiser, Felix Kröcher, Faul, Outblast, Nicole Moudaber, Dominik Eulberg, Oliver Schories (live), Torsten Kanzler, Charly Lownoise & Mental Theo, Code Black, Stefan Dabruck, Robin Schulz, BMG (live), Nico Pusch, Sven Wittekind (live), Niereich + Hackler & Kuch (live), Peer Kusiv (live), Art of Fighters (live), Emerson, Hans Bouffmyhre, Dune, Rebekah, Zany, Kutski, Promo, Thrasher, Kai Tracid, Holgi Star, Tensor & Re-Direction, Andrew Bennett, Niels van Gogh, Dalora, Dave202, THORAX (live), Markus Gardeweg, Eric SSL & Falk, Sound Rush, Tom Franke, Festuca, MC Tha Watcher, MC H, The Mayday Masters (live)
Cena: 58 - 68 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně