RAI Amsterdam roztančí Kingsland festival

Na sobotu 26.dubna si nizozemské agentury Alda Events, E&A Events a 4PM Entertainment připravili v rámci svátku Koningsdag druhý ročník festivalu Kingsland.

28.3. 2014 05:43:17 | informace | Langy

Amsterdamská oslava tohoto nizozemského svátečního dne proběhne ve venkovních prostorách komplexu RAI, kde se mimo jiné konal loňský ročník Amsterdam Music Festivalu. Tato atraktivní hudební událost se odehraje ve fantastickém čase, a to od 12.00 hodin do večerních 20:00. Festival nabídne celkem čtyři scény, na kterých budou dominovat taneční směry jako progressive house, trance a techno.

Na hlavní scéně se mohou návštěvníci těšit na nejpopulárnější domácí trance a house umělce, jakými jsou Armin van Buuren, Showtek, Sunnery James & Ryan Marciano, Martin Garrix, W&W, Blasterjaxx, Jordy Dazz a další.

Atraktivní jména kromě Mainstage nabídne i další Kings Ace. Zde vystoupí takoví velikání současné taneční scény jako Quintino, Bassjackers, Shermanology, Sidney Samson, Ummet Ozcan, Billy The Kit, Bobby Burns, znovu nováček Martin Garrix a spousta dalších. Fanoušci techna si přijdou na své na "I am Techno" scéně, kde vystoupí lidé jako Steve Rachmad, Marco Bailey, Stephan Bodzin a další. Pokud chcete být součástí nizozemského "královského dne" a současně si užít atmosféru jarního Amsterdamu, vstupenky na tento festival pořídíte za přijatelných 27,5 EUR.

Odkazy:

Video: Kingsland Festival 2014 (Teaser)

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně