Mrkni se na line upy pro 12. týden

Na koho se můžete těšit tento víkend? V Praze, ve Stormu zahraje David Moleon a Underdogz, Olomouc čeká nějaký drumec, Brno Coonk (hvězdou bude Matthias Meyer), Roxy London Elektricity a Slam. Tak vybírej!

21.3. 2014 07:45:23 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

21.3. 2014

Bash Beats

Praha, Storm

21.00 - T-Mass
22.00 - Ravic
23.00 - Steen + Otiaros
00.30 - David Moleon
02.00 - Underdogz
04.00 - Slugos
05.00 - Golpe + Peterson

2nd
22.00 - Mark Evil
23.00 - Mylo
00.00 - Peet Sanders
01.00 - Matamar
02.00 - Kifli + P-jay
03.00 - Finidi
04.00 - Ronica
05.00 - Tosha

21.3. 2014

Bass Evolution

Olomouc, S-klub

21.00 - You2
22.30 - S4P (live)
00.00 - Philip T.B.C.
01.30 - Sayko
03.00 - Pospitch
04.00 - Crackenn

dubstep
21.00 - Pospitch
23.00 - Julans-P
01.00 - Dis Que
03.00 - Tomis

21.3. 2014

Coonk The Next Level

Brno, Perpetuum

21.00 - Pete White
23.00 - Deivis
01.00 - Matthias Meyer
04.00 - Luke Nova

2nd
21.30 - Kaja Puczech
23.15 - W.Dj
00.45 - Nirthy + Namtrack
02.30 - Diagonal

21.3. 2014

Drum Attack

Praha, Rebus

10.00 - Maart
11.00 - P.Dr
00.00 - Sheefa
01.00 - Koob
02.00 - Saym
03.00 - CYBi

21.3. 2014

Dynamite Unit vol. 7

Ostrava, Fabric

21.00 - Wdk + Femfing + Madface
22.30 - Spam
23.30 - No Money
01.00 - Rido
02.30 - Kyanid
03.30 - Wdk + Femfing + Madface
06.00 - konec

21.3. 2014

London Elektricity

Praha, Roxy

22.00 - 2K + Sweg
00.00 - Etherwood
02.00 - London Elektricity
04.00 - Thiew

21.3. 2014

Vendeta

Brno, Fléda

20.30 - Kamikaze Boy
21.30 - Hrr.nec
22.30 - El Waca
23.30 - Zen + Mc Jedifire
01.00 - N.e.d
02.00 - Bio
03.00 - Rybizz

21.3. 2014

WLTB Manack B-day

Brno, Mersey

22.00 - Siesta
00.00 - Manack
03.00 - Javas

21.3. 2014

Xx House

Praha, Akropolis

22.30 - Max Om
00.30 - Tráva
03.00 - Cadilaxx

22.3. 2014

Break Art Cz

Praha, Storm

21.00 - Meikos + Buckx
23.00 - Thiew
00.00 - Rudeboy
01.00 - Pixie
02.00 - Schooler
03.00 - Mr.Happy
04.00 - Spooniz + TheConcept

22.3. 2014

Colorful House 108th

Praha, Chapeau Rouge

22.00 - Tintin
00.00 - Dan Cooley
02.00 - Loutka
04.00 - Dan Cooley + Tintin

22.3. 2014

Elements

Praha, Roxy

22.00 - Tazz
00.00 - Biodan
01.30 - SLAM
03.30 - Slater
04.30 - Tazz

22.3. 2014

Tu-zexxx

Praha, Yes!

22.00 - Chris Lay
23.00 - Annita
00.00 - Subgate
01.00 - George Bell
02.30 - Michael J
04.00 - Silesian Squad

22.3. 2014

Upstream

Brno, Perpetuum

21.30 - Stepan Bruck + Vyrys
00.00 - Tomas Haverlik
02.00 - Stepan Bruck

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně