Jaké hudebníky nabízí Colours of Ostrava?

Tradiční mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava se již potřetí bude konat v kouzelném industriálním areálu Dolních Vítkovic, který se nachází uprostřed města. Nabízí bohatý hudební program, kde si na svoje jistě přijde nejeden fanoušek.

17.3. 2014 08:50:41 | informace | zazza

Zazpívá například britský zpěvák John Newman. V červenci 2013 se jeho singl „Love me Again“ stal jedničkou britské hitparády.

Video: John Newman - Love Me Again

Dále zahrají Robert Plant and the Sensational Space Shifters. Robert Plant, jeden z největších žijících rockových zpěváků a hudebníků, dosahuje dalšího vrcholu své kariéry s kapelou, která míchá africký trance, psychedelii a taneční rytmy 21. století. Do jedné působivé hudební smrště splétají klasické zeppelínovské skladby, mississippské blues i pastorální motivy.

Video: Robert Plant Presents the Sensational Space Shifters Tear Through Black Dog

Za zmínku stojí i kapela Bastille. V únoru 2013, před vydáním jejich debutového alba, spatřil světlo světa singl "Pompeii", který se těšil obrovskému zájmu a v Británii. Na několik týdnů se umístil na 2. příčce v hudebním žebříčku.

Poslechni si: Bastille - Pompeii

Z českých kapel a interpretů se můžete těšit například na Chinaski, Vypsanou fixu, Annu K, Michala Hrůzu a spoustu dalších.

PARTYINFO

Colours of Ostrava 2014

17.07.2014 - 20.07.2014 Dolní Oblast Vítkovice, Ostrava
Live: MGMT, Trentemøller, The National, The Asteroid Galaxy Tour etc.
Cena: 1.390 - ?
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně