Mrkni se na line upy pro 11. týden

Techno v bratislavském Účku (Subclubu) oslaví 20 let a do stejného města dorazí i česká party Transmission. Zapomenout nesmíme na oslavy 15 let JZD promotion (ať sa daří, ogaři) a slavného Nicka Warrena v pražské radosti! Tak vybírej!

14.3. 2014 07:39:11 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

14.3. 2014

Antique

Český Těšín, Bagsy

21.00 - KRTL
22.00 - Marco Key
23.00 - Nexy + Cream
00.30 - Ladida
02.00 - Mendoza
03.30 - Rhino

14.3. 2014

Disclosure Official After Party

Praha, Roxy

22.00 - Akira + Honey T
00.00 - Disclosure
03.00 - Pavel Bidlo

14.3. 2014

Dubstep Beats vol. 6

Valašské Meziříčí, M Klub

21.00 - Hrom
22.00 - Send
23.00 - Washelll + Smegdubz + MC Trchi
00.00 - Target1
01.00 - Spooniz
02.00 - Washelll + Smegdubz
03.00 - Enemze + Bastafidly

14.3. 2014

Forbidden Society recordings label night

Brno, Favál

20.30 - Pier
22.00 - Soldik
23.30 - Task Horizon
00.30 - Forbidden Society
02.00 - Eye D
03.30 - Nikisha
04.30 - Hrr.nec

2nd
21.00 - Kotlyk + Yak
00.00 - Sicky
01.30 - Thinngy
03.00 - Checkmate

14.3. 2014

Freitag Techno

Brno, Perpetuum

21.30 - Subgate
00.30 - Orbith
03.00 - Fly + RoBoTech

14.3. 2014

My Name Is Techno

Praha, Reston

21.00 - Andrew Matta
22.30 - Shimita
00.00 - LamyCZ
01.30 - Schimek
03.00 - Twin
03.30 - Teeno
05.00 - ?

14.3. 2014

One Night!

Praha, Radost FX

22.00 - Dan Cooley
01.00 - Nick Warren
03.00 - Josef Sedloň

14.3. 2014

Porn Selection Marathon 04

Klobouky u Brna, Vendetta

20.30 - Holy
22.00 - Rastynwarphil
23.30 - Richard Steinschlag
00.30 - Djane Denysa
02.00 - Dazy + Wolf
03.30 - Mechanik
05.00 - Igysonic
06.30 - Najgecc

hard
20.00 - Nekvak
21.00 - Trunk
22.30 - Outcast From Hell
00.00 - Matthew
01.30 - Matthew + Withecker
02.00 - Withecker
03.30 - Slayer
05.00 - Re-Set

DnB
21.00 - Bunny
22.00 - Smith
23.30 - Up-Synth
01.00 - Edby + G&Bass
02.30 - P.J.
04.30 - after party

14.3. 2014

Severní vítr je krutý 2014

Brno, Kabinet Múz

21.00 - Misology
23.00 - Saboteur
01.00 - Raphael Kosmos
03.00 - Mooris

14.3. 2014

Terminál

Boskovice, Panský Dvůr

20.00 - Amma
21.30 - Ren.cz.a
23.00 - Ixer
00.30 - Orbith
02.00 - ZBX
03.30 - Penny

14.3. 2014

U.Club/Subclub 21 Years

Bratislava, SubClub

21.30 - Skank
23.30 - Tibor
01.00 - Dalo
02.00 - Toky
03.00 - Benco
04.00 - HU

15.3. 2014

15 Years of JZD promotion

Valašské Klobouky, KD Klobučan

20.00 - PapiOil + Styrax
21.30 - Martini
22.30 - Orbith
23.30 - Kaisersoze
00.30 - Cristian Varela
02.00 - Boss
03.00 - Siki
04.00 - konec

15.3. 2014

Animals House Festival

Ostrava, Fabric

22.00 - Denim Fox
23.00 - Vít Gula, Namaas
00.00 - Martin Gredner
01.00 - Bon Finix
02.00 - Richard Reynolds
03.00 - Lumír Mořkovský
04.00 - Vít Gula + Namaas

15.3. 2014

Deep Night

Brno, Fléda

21.30 - Fawkes
23.30 - Kema
01.00 - Ufi DaMan
02.30 - Leonov Bronski

15.3. 2014

Soul Ex Machina Takeover

Brno, Perpetuum

21.30 - Six Beat Under
22.30 - Quest
23.30 - Afterlife
00.30 - Snookey
01.30 - Pesha
02.30 - Binarized
03.30 - b2b

15.3. 2014

Transmission The Spiritual Gateway

Bratislava, Zimný Štadión Ondreja Nepelu

20.00 - open
20.00 - Pico
21.30 - Nifra
22.45 - Ørjan Nilsen
00.00 - Markus Schulz
02.00 - Transmix
02.15 - Aly & Fila
03.30 - Ummet Ozcan
04.45 - Rank 1
06.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně