Mrkni se na line upy pro 10. týden

60. Stardust v pražské Akropoli, mini turné DJe Ogiho, Red Bull Music Academy Night, warm up na narozeniny JZD nebo program v brněnském Perpetuu, to vše najdeš v aktuálním přehledu. Tak vybírej!

7.3. 2014 07:51:19 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

7.3. 2014

Addictive Beats vol. 1

Poděbrady, Boss

21.00 - Pokýno
22.30 - Caulter Keith
23.30 - Critical J + Kowajda Twins
01.00 - Shemix
02.30 - Hysterik.Jd

7.3. 2014

Drumstep Night vol. 2.3 New Era

Praha, Rebus

20.00 - Comaxxx + PVK
21.00 - Augio + DMS
23.00 - Drum Technology
01.00 - CYBi + Sheefa

7.3. 2014

Munchies

Brno, Perpetuum

21.30 - Javas + Koala
01.00 - Jacobin + Domino
03.30 - Javas + Koala

7.3. 2014

Rush Hour

Brno, Exit

21.00 - Trunk
22.00 - Jan Willert + Foxx
23.00 - Adam Suizo
00.00 - Jeffry Bayker
01.00 - Phil Albedo
02.00 - OGI
03.30 - Warphil + Rastyn

7.3. 2014

Stardust 60

Praha, Akropolis

Malá Scéna
22.00 - Honey T
23.30 - Dope + Medik
01.30 - Parallel Activity + Mc Paparasty + Chris Vern (trumpeta)
03.30 - P.No

Divadelní Bar
22.00 - Efectiv
23.30 - Daddy
01.00 - Tokatko
02.30 - Funspeed

7.3. 2014

Sunglasses At Night

Praha, Uhelna

21.00 - Tokátko
22.00 - Schumi + Sandy Fox
00.00 - James Lurk
01.00 - Marty Fish + P-jay
03.00 - Phil Crow
04.00 - Tokátko

7.3. 2014

Tantrum Desire

Praha, Roxy

21.00 - Blofeld + Theya
22.30 - Akira
23.30 - Bifidus Aktif
00.30 - Tantrum Desire
02.00 - Pixie
03.00 - Volume Plus
04.00 - Halbax

7.3. 2014

Warm Up 15 Years Anniversary Of JZD Promotion

Ostrava, Barcode

21.30 - Naoki Uda
23.00 - Siki
00.30 - Jerry
02.00 - Martini
03.30 - Matthiass

8.3. 2014

Back2back

Brno, 7. Nebe

22.30 - Manack + Siesta
00.30 - Duncan Grey + Andy Smitth
02.00 - Toky + Boss
03.30 - Upgrade + Tomas Ivicic
04.30 - Ivo Filszek + Excubitor

8.3. 2014

Clubbertronic Two

Jindřichův Hradec, Lucky Pery

20.00 - Pornz,
21.30 - Bttu,
23.00 - Chris Sadler,
01.00 - Jeanlige,
02.30 - Lexinger,
04.00 - Jeanlige + Lexinger

8.3. 2014

Deep Deep

Brno, Perpetuum

22.00 - Six Beat Under
23.30 - Johannes
01.00 - Rough.Result
02.30 - Deivis

8.3. 2014

Definition

Praha, Roxy

22.00 - Dan Cooley
00.30 - Subgate
02.30 - Javo

8.3. 2014

Frequency

Praha, Storm

21.00 - Marco Biary
22.30 - Precise Deviant (live)
23.30 - CallBoy
01.00 - Underground Children (Pavel Krejdl + Detrik)
03.00 - No On
04.30 - ?

8.3. 2014

OGI

Praha, Yes!

22.00 - Dani
23.00 - Skais
00.00 - Czscream
01.00 - Phil Albedo
02.00 - OGI
03.30 - Destroyer
04.30 - Golpe

8.3. 2014

Red Bull Music Academy Night

Praha, Cross

21.00 - Ahz
22.30 - Forma
00.30 - Dorian Concept
02.00 - Patrick Pulsinger
03.30 - Saku
05.00 - Tie Fighters

2nd
21.00 - Troniq
23.00 - Ans
01.00 - Biomas
03.00 - Side9000

8.3. 2014

Time2smile

Praha, Uhelna

22.00 - Peter New
23.00 - Sajmon + Joseph Kari
00.00 - Chris Sadler
02.00 - Peter New
03.00 - Sajmon
04.00 - Joseph Kari

8.3. 2014

Trancefusion warm up

Ostrava, Fabric

21.00 - Priest
22.00 - Vikinz
23.00 - Driftmoon
00.30 - Ram
02.30 - Ferry Tayle
04.00 - Rossignol
05.00 - Joe Cormack

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně