Apokalypsa 37: tak jak bylo?

Trošku opožděné ohlasy, přeci jen se po náročných víkendech sbíráme čím dál tím pomaleji. Jak se nám líbilo na poslední Apošce!

3.3. 2014 18:09:32 | ankety & názory |

Langy: Ken Ishii potěšil archivními tracky

15. výročí Apokalypsy na brněnském výstavišti musím celkově ohodnotit jako organizačně zvládnutou akci. Po hudební stránce mi už tento line-up osobně moc nevyhovoval. Nejvíce jsem si ale užil povedený set Kena Ishiiho. A právě Ken mě potěšil i takovými kousky, které jsem poprvé zaslechl na Love Parade ´99 v Berlíně. Skvělá vzpomínka. Akce by si určitě na své patnácté výročí zasloužila také větší návštěvnost.


Carl W: Hudebně top, ale mám i malá přání

Na začátek mám pár přání. Jako první jsou to žetony. Jako druhé přání uvedu vratné kelímky a pet lahve. No a třetí a nejdůležitější je zvuk. Na hlavní stage určitě nebyl ideální. Na ostatních pódiích jsem nebyl. Jinak ale první pódium bylo naprosto výborné. Pan-Pot předvedli sice takovou beatport-top show, ale po nich Ishii, Beck a hlavně Cari Lekebusch byli naprosto skvělí! Hudebně jedna z nejlepších Apokalyps za poslední tři roky. Když bude 2x do roka, zlobit se taky nebudu.


Nee'o: Polovina oslav za námi, polovina před námi

Hudebně to tentokrát nebyl asi úplně můj šálek čaje. Na main stage mě nadchlo jen duo Egbert a Secret Cinema. Myslím, že Apokalypsa si může za ta léta už dovolit víc experimentovat a dovážet řadu lepších a aktuálnějších jmen na celé škále BPM, které by si zasloužily dostat konečně příležitost. Naopak jako velké plus bych označil vizualizaci hlavní scény a Elektra clubbing stage plus vlastní stage pro hardtechnaře, na které se mohli do sytosti vyblbnout od začátku až do konce.


Kacunie: Příjemné překvapení

Pro mě po asi 5 letech opětovná návštěva Apokalypsy byla příjemným překvapením. Hlavní stage vypadala krásně, spousta místa na sezení, ulička s jídlem, žádná mačkanice, dokonce i na záchodech jsem se nesetkala s příšernou frontou. 3 stage byly velmi příjemná změna. Jen ty šatny, ty jsou stále špatně jako vždy... Hodina ve frontě a 3 znudění šatnáři, co jim bylo úplně fuk, že mají 200 lidí ve frontě, a co mohli by alespoň na hodinu zrychlit tempo.


ian: Výstaviště je mrtvé, ať žije Bobycentrum

Jak už to tak bývá, Výstavišti jsem přišel na chuť, až kdy je na čase další stěhování pryč :D. Ale na Boby se stejně těším! V pavilonu P byla spousta místa k sezení i jen tak k lelkování, hodně barů, kde překvapily třetinky piva ve skleněných (!) lahvích. A všude plno známých! Zážitkem byl vždy průchod přes prostřední „hard“ stage, kde zejména děvčata Fernanda Martins & Gabriela aka Sheefit vytvořila pro své fanoušky slušný kotel...


Greenshit: V peněžence mi zbylo jen pár drobných

Ať si říká, kdo chce co chce, mně více vyhovuje dostatek prostoru, který poskytuje brněnské Výstaviště, než mačkání se v Boby. Tento díl bohužel nenavštívilo tolik lidí, kolik si pořadatel asi přál, ale i tak to byla dobrá zábava. Od Pan-Pot jsem dostal to, co jsem očekával, a zbytek jsem již tak nějak procestoval, proklábosil se spoustou známých, kteří se na Apokalypse vždy objeví. A protože mi v peněžence zbylo jen pár drobných, hodnotím tento díl jako povedený :)


Dominika: Oslavovalo se ve velkém

Apokalypsa už je skoro plnoletá a dospívá i svým vzhledem. A hudebně to stálo také za to. Lehké oslavy krásných kulatin určitě nezapomenu, i když.... Výstaviště je ve znamení žádných front, žádných starostí a jen si užívání večera. A to se mi moc líbí, až tedy na šatny.., s tím se musí zabojovat. Všichni jsme pozvedli sklenku a připili na dalších spoustu překvapivých dílů, samozřejmě :-). Těším se na další díl.


PARTYINFO

Apokalypsa 37: 15 Years Anniversary

28.02.2014 BVV, Brno
DJs: Pan-Pot, Cari Lekebusch, Ken Ishii, Egbert + Secret Cinema (live), Gary Beck, Spiros Kaloumenos, Nois
2nd: Frank Kvitta, Buchecha, Fernanda Martins + Sheefit, Malke, Golpe
3rd: Valentino Kanzyani, Lucca, Orbith, Subgate, Misa Salacova, Sebastian Deluca, Michael J, Fly
Cena: 499 / 2.499 (VIP)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně