Mrkni se na line upy pro 9. týden

O víkendu nás čekají dva velké festivaly - zimní Let it roll a Apokalypsa, po které můžeš zamířit i na after. A kluby, co třeba Jack Beats v Roxy? Tak vybírej!

28.2. 2014 06:49:11 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

28.2. 2014

Apokalypsa 37: 15 Years Anniversary

Brno, BVV

19.00 - open
19.30 - Spiros Kaloumenos
21.30 - Nois
22.30 - Egbert + Secret Cinema (live)
00.00 - Pan-Pot
02.00 - Ken Ishii
03.30 - Gary Beck
05.00 - Cari Lekebusch
07.00 - konec

Elektra clubbing stage
19.00 - Fly
20.00 - Sebastian Deluca
21.30 - Misa Salacova
23.00 - Michael J
00.30 - Lucca
02.00 - Valentino Kanzyani
04.00 - Orbith
05.30 - Subgate
07.00 - konec

Cubbo hard stage
19.00 - open
19.30 - Peterson
21.00 - Golpe
23.00 - Malke
01.00 - Fernanda Martins + Sheefit
03.00 - Frank Kvitta
05.00 - Buchecha
07.00 - konec

28.2. 2014

House Factory Live

Ostrava, Fabric

21.00 - Seraph
22.30 - Bon Finix
00.00 - Martin Gredner
01.30 - Dubvision
03.30 - Gavyn Mytchel
05.00 - Danny Bright

28.2. 2014

Jack Beats

Praha, Roxy

22.00 - Vidras + Drumax
00.00 - Rudeboy + Prokta
01.00 - Jack Beats
02.30 - Rudeboy + Prokta
03.30 - Maztah

28.2. 2014

Let It Roll Winter 2014

Praha, Pražské Výstaviště

20.00 - Bifidus Aktif + Akira
21.30 - Suki
22.30 - Kove
23.30 - Mind Vortex
00.30 - Pendulum
02.00 - Danny Byrd
03.30 - Sigma
05.00 - Twisted.Minds

Storm stage
20.00 - Substance D
22.30 - Hrr.nec
23.30 - Philip T.B.C.
00.30 - Xilent
02.00 - Delta Heavy
03.30 - Teddy Killerz
05.00 - Mr. Happy

Take.Control stage
20.00 - Double You
21.00 - Elvis
22.00 - No Money
23.00 - State of Mind
00.30 - Phace + Misanthrop
02.00 - Gridlok + Prolix
03.30 - Pixie + Rido
05.00 - Thiew

28.2. 2014

No Fake Clubbing

Ostrava, Barcode

20.00 - Testr69
22.30 - Mendoza
01.00 - K.Sandra
03.30 - David Steiniger

28.2. 2014

Resoulution

Brno, Perpetuum

21.30 - Quest
22.30 - Six Beat Under
23.30 - Rough.Result
00.30 - Amoss
02.00 - Binarized
03.00 - Pesha

1.3. 2014

Angry Tech(no)

Praha, Cross

21.00 - On-Dra
22.00 - Ans
23.30 - Ghándí
01.00 - Luke´s Anger (live)
02.15 - Joss Crooks
04.00 - Redcliff

1.3. 2014

Apokalypsa Afterparty

Brno, Perpetuum

05.30 - Deivis
08.00 - Subgate
10.00 - Orbith
12.00 - Andy Smitth

2nd
07.00 - Papik Brothers
08.30 - Warphil
10.00 - Nois
11.30 - W.DJ

1.3. 2014

Attack From Mars

Praha, Yes!

22.00 - Stepan Bruck + Vyrys
23.30 - TiGi
01.00 - Electro Gang (Elite + Matamar)
02.30 - Alexx van den Berg
04.00 - Sandeagle

1.3. 2014

Bypass 11th Anniversary

Řitka,

21.00 - Brady + Few
00.00 - Orbith + Subgate
03.00 - Brady + Few

1.3. 2014

Vet!

Brno, Perpetuum

22.00 - Wanted
00.00 - CIMI
02.00 - An Dre

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně