Pan-Pot startují vlastní label

Už téměř deset let patří berlínští producenti do rodiny Mobilee Records. A nyní prý nadešel čas se osamostatnit. A vzniká tak Second State.

27.2. 2014 13:24:51 | informace | Carl W

Tassilo Ippenberger a Thomas Benedix nic netají a celkem podrobně se o novém labelu rozvyprvěli pro Pulse Radio. „Pro vlastní label jsme se definitivně rozhodli na koci roku 2012. Strašně dlouho jsme nad tím uvažovali a nyní je ten pravý čas. Drželi jsme se Mobilee deset let - což byla první taková etapa. Second State bude etapa druhá. Měli jsme hodně času na přemýšlení, už jsme o vlastním labelu uvažovali před pěti lety, ale nebyl na to ten vhodný čas. Nedokázali bychom do toho dát všechno. A teď už si věříme, že na to opravdu máme.“ Tassilia pak doplňuje Thomas: „S labelam je to tak, že to uděláš jednou a pořádně. Před pěti lety bychom na to opravdu neměli. Nyní máme zkušenosti, důležité kontakty i peníze.

A co bude na Second State vycházet? „Původně jsme jej chtěli rozjet vlastní tvorbou s tím, že do budoucna bychom dali šanci pár zajímavým nováčkům. Jenže najednou jsme obdrželi tolik nové dobré hudby, kterou prostě musíme vydat. Třeba náš kamarád Clint Stewart nám poslal úplně úžasné skladby. Ale nečekejte nějaký supermarket, kde bude vydávat kde kdo. Máme nachystané zatím tři projekty a budeme dělat vše pro to, aby si label udržel exklusivitu a pomalu rostl.“ První release má na Second State vyjít v průběhu března. Poslechněte si zatím mix, kterým Tassilo a Thomas oslavili desáté výročí Pan-Pot a vykročili tak do další etapy. A tu načnou třeba v pátek od půlnoci na Apokalypse!

Poslechni si: Pan-Pot X-MIX - Ten years of Pan-Pot

PARTYINFO

Apokalypsa 37: 15 Years Anniversary

28.02.2014 BVV, Brno
DJs: Pan-Pot, Cari Lekebusch, Ken Ishii, Egbert + Secret Cinema (live), Gary Beck, Spiros Kaloumenos, Nois
2nd: Frank Kvitta, Buchecha, Fernanda Martins + Sheefit, Malke, Golpe
3rd: Valentino Kanzyani, Lucca, Orbith, Subgate, Misa Salacova, Sebastian Deluca, Michael J, Fly
Cena: 499 / 2.499 (VIP)
REKLAMAREKLAMA