Nizozemský Emporium má line-up

Organizátoři z nizozemského Matrixxu prozradili kompletní line-up pro své desáté výročí festivalu Emporium. V areálu De Berendonck, na břehu krásného jezera poblíž města Wijchen,vystoupí v sobotu 31. května více než 145 DJs a umělců z různých oblastí elektronické taneční hudby.

26.2. 2014 13:10:58 | informace | Langy

Ke slyšení bude electro house, progressive, trance, hardstyle, tech-house, techno, hardcore a daĺší směry. Impozantní stavby, které neodmyslitelně patří k "Římské říši", budou ozdobou každé z devíti pečlivě připravených stageí. Mezi nimi budou tedy k vidění např. i Caesarův palác, Koloseum, Pantheon, Circus Maximus a další.

A na jaká jména se můžou návštěvníci jubilejního desátého ročníku těšit? Z houseové scény to budou Alvaro, Bassjackers, Deorro, DVBBS, Quintino, Jay Hardway, La Fuente, Sidney Samson a mnoho dalších. Na trance scéně vystoupí Jorn van Deynhoven, Marc Simz, MaRLo, RAM, Heatbeat, Alex M.O.R.P.H. a další. Svůj prostor zde má i aktuální techno a vystoupí Egbert (live), Jeff Moore, Pig & Dan, Steve Bug atd. Fanoušky hard dance music potěší další čtyři scény zaměřené na hardstyle, hardcore, freestyle a raw. Nebudou tedy chybět lidé jako Angerfist, Neophyte, Isaac, Tatanka, Paul Elstak, B- Front, Zany, Frequencerz, Bass-D a mnoho dalších známých jmen.

Vstupenky na letošní festival Emporium "Římská říše" jsou stále v prodeji za cenu 55 Eur. Festival se uskuteční v parádním čase od 12:00 hodin do půlnoci.

Video: Emporium 2013 - Colours of India - Official Aftermovie

PARTYINFO

Emporium

31.05.2014 , Nijmegen
DJs: Alvaro, Bassjackers, Deorro, DVBBS, Quintino, Jay Hardway, La Fuente, Sidney Samson, Jorn van Deynhoven, Marc Simz, MaRLo, RAM, Heatbeat, Alex M.O.R.P.H., Egbert (live), Jeff Moore, Pig & Dan, Steve Bug, Angerfist, Neophyte, Isaac, Tatanka, Paul Elstak, B- Front, Zany, Frequencerz, Bass-D and more
Cena: 55 €
REKLAMAREKLAMA