Tomorrowland: 360 tisíc vstupenek vyprodáno do hodiny

Festival Tomorrowland letos oslavuje své desáté výročí, a to především tím, že během dvou po sobě následujících víkendů organizátoři uspořádají dvě jeho prakticky totožná vydání. Protentokrát tak šlo do prodeje dvakrát tolik lístků, než v jiných letech, tedy celkem 360 tisíc.

17.2. 2014 13:11:28 | informace | Paya

Všechny se vyprodaly během jedné hodiny. Celosvětový zájem čítal 220 státních příslušností. 16 tisíc partypeople se do Belgie dostane letecky s Brussels Airlines - půjde o 150 letů z Evropy, Afriky a USA. Další 4 tisíce partypeople dorazí prostřednictvím Lufthansy, Thai Airways nebo Air Canada z Asie, Ameriky a Austrálie. Vypraveno bude také 9 zvláštních vlaků.

Pokud se Vám nepodařilo lístky sehnat, naděje umírá poslední - organizátoři 28. února zprovozní čekací listinu a zprostředkují tak přeprodej od těch, kteří se rozhodnou svůj lístek prodat. Služba se nazývá Online Exchange Desk.

Dodejme, že stejně jako v loňském roce každý návštěvník festivalu obdrží svůj personalizovaný náramek - vstupenky totiž jsou nepřenositelné a jde tak o efektivní opatření proti zneužití na černém trhu.

P.S. V sobotu 22. února začne také prodej vstupenek na druhý ročník TomorrowWorldu, tedy festivalu, který se opět uskuteční na konci září v Chattahoochee Hills v USA.

Linky:

PARTYINFO

Tomorrowland 2014 Weekend 1

18.07.2014 - 20.07.2014 De Schorre, Boom
DJs: Dimitri Vegas & Like Mike, Hardwell, Diplo, Laidback Luke, Alesso, Krewella, Carl Cox, Steve Angello, Nicky Romero, Eric Prydz, Armin van Buuren, Tiësto, Sander van Doorn, New World Punx, Afrojack etc.
REKLAMAREKLAMA