Tomorrowland: 360 tisíc vstupenek vyprodáno do hodiny

Festival Tomorrowland letos oslavuje své desáté výročí, a to především tím, že během dvou po sobě následujících víkendů organizátoři uspořádají dvě jeho prakticky totožná vydání. Protentokrát tak šlo do prodeje dvakrát tolik lístků, než v jiných letech, tedy celkem 360 tisíc.

17.2. 2014 13:11:28 | informace | Paya

Všechny se vyprodaly během jedné hodiny. Celosvětový zájem čítal 220 státních příslušností. 16 tisíc partypeople se do Belgie dostane letecky s Brussels Airlines - půjde o 150 letů z Evropy, Afriky a USA. Další 4 tisíce partypeople dorazí prostřednictvím Lufthansy, Thai Airways nebo Air Canada z Asie, Ameriky a Austrálie. Vypraveno bude také 9 zvláštních vlaků.

Pokud se Vám nepodařilo lístky sehnat, naděje umírá poslední - organizátoři 28. února zprovozní čekací listinu a zprostředkují tak přeprodej od těch, kteří se rozhodnou svůj lístek prodat. Služba se nazývá Online Exchange Desk.

Dodejme, že stejně jako v loňském roce každý návštěvník festivalu obdrží svůj personalizovaný náramek - vstupenky totiž jsou nepřenositelné a jde tak o efektivní opatření proti zneužití na černém trhu.

P.S. V sobotu 22. února začne také prodej vstupenek na druhý ročník TomorrowWorldu, tedy festivalu, který se opět uskuteční na konci září v Chattahoochee Hills v USA.

Linky:

PARTYINFO

Tomorrowland 2014 Weekend 1

18.07.2014 - 20.07.2014 De Schorre, Boom
DJs: Dimitri Vegas & Like Mike, Hardwell, Diplo, Laidback Luke, Alesso, Krewella, Carl Cox, Steve Angello, Nicky Romero, Eric Prydz, Armin van Buuren, Tiësto, Sander van Doorn, New World Punx, Afrojack etc.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně