Kdo dorazí letos na Svojšice?

Najdeme tu pár nových i staronových jmen jak na hlavní techno-pódiu, tak i třeba na v Drum'n'Bass stanu. A těšit se můžeme i na hardtechno/hardstyle stage.

12.2. 2014 11:17:10 | informace | Carl W

Pojďme si nejprve představit hlavní pódium. Jako headliner se zde představí starý známý Mauro Picotto. Poprvé si spolu u nás zahrají také Cristian Varela a Marco Bailey. Svým technem nás poctí i Mark Reeve a poprvé v Česku zahraje live vystoupení Tom Hades. A aby těch premiér nebylo málo, tak se těšte i na Juliana Jeweila a Harveyho McKaye. Oba dva patří do stáje Drumcode a jsou jistě velkým lákadlem. Pro staré pardály zahraje Toky jako Rumenige live.

Do Drum'n'Bass stanu dorazí Matrix & Futurebound & Felon MC, Drumsound & Bassline Smith, The Prototypes, venezuelský řezník Zardonic a live zahrají Koven. Hardtechno bude prezentovat třeba krásná Candy Cox. A to ještě všechna jména nebyla oznámena!

Že jsou letošní Svojšice dvoudenní, není jediná novinka. Hodně kladně je přijato také nízké vstupné a zvýhodnění pro mladé návštěvníky. Pokud budeš v den konání festivalu mezi 17 a 21 lety, máš nárok na vstupné za 99,- Kč. A to je skoro zadarmo, ne? A pokud si chceš na festivalu zahrát, tak máš taky možnost. Byla vyhlášena soutěž na Talent Stage - více infa najdeš zde.

Video: Open Air Festival Svojšice 2013 (Aftermovie)

PARTYINFO

Svojšice 2014

20.06.2014 - 21.06.2014 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Cristian Varela + Marco Bailey, Mauro Picotto, Tom Hades (live), Adrian Hour (live), Harvey McKay, Mark Reeve, Julian Jeweil, Rumenige (live), Lucca
REKLAMAREKLAMA