Pojedete v září na Ibizu? Využijte balíček Mixmagu

I tento rok nabízí Mixmag výhodný balíček ubytování s volnými vstupy na vyhlášené párty. Pokud se chystáte letos na Ibizu, čtěte dále.

11.2. 2014 15:42:24 | informace | Carl W

"Party package" s ubytováním je tentokrát na pět dní - od 1. do 5. září. Mixmag má na toto období kompletně zabookován komplex apartmánů Jet na Playa d’en Bossa. Jedná se o jednu z nejdelších pláží na ostrově a najdeme na ni kluby Space, Ushuaia, Bora Bora, Sankeys nebo Tantra

Kam se tedy můžete podívat? Do Amnesie na Cream, na boat párty Mixmag vs. Pukka, do Sankeys a nebo na další Mixmag párty do Tiare Beach Clubu. Kromě výše zmíněných vstupů a ubytování v balíčku také najdete nějaké slevy na drinky a samozřejmě i rady, kam jít na nejlepšé free plážové večírky.

Za balíček dáte cca 7.700,- Kč (£229) a máte na pět dní zajištěn program s partou mladých lidí, kteří si to přijedou užít stejně stejně jako vy. Standardní cena letenek na toto období se pohybuje kolem 8 tisíc za osobu, ale dají se sehnat v různých akcích i levněji. Pokud vás balíček Mixmagu zaujal, mrkněte na mixmaginibiza.net.

Video: Pukka Up Original Sunset Boat Party Ibiza

REKLAMAREKLAMA