Festival Emporium slaví 10 let

Nizozemský Matrixx letos pořádá desáté výročí svého tanečního festivalu Emporium. Poprvé se tento festival konal v roce 2005 na počest 2000 výročí nejstaršího města v Nizozemsku - Nijmegenu.

3.2. 2014 05:37:34 | informace | Langy

Původně se mělo konat o jednorázový festival, ale vzhledem k velkému úspěchu prvního vydání, kam dorazilo na 12.500 návštěvníků, se tento festival začal konal každoročně. Termín je stanoven vždy na poslední sobotu v květnu.

Dekorace na nizozemských festivalech jsou doslova vyhlášené a názvy festivalů nesou vždy nějaké to téma. Emporium není výjimkou a za posledních devět let se tato událost odehrála v duchu Egypťanů, Američanů, Vikingů, Peršanů a dalších kultur.

Desáté výročí se tedy uskuteční v sobotu 31. května 2014. A stejně jako v případě prvního ročníku bude i letošním tématem „Římská říše“. Pořadatelé slibují dekorace v podobě krásných paláců a k vidění bude i Koloseum. Festival se koná v atraktivní rekreační oblasti De Berendonck poblíž města Wijchen. Cena základní vstupenky je 55 EUR.

Hudebně se můžeme těšit na aktuální taneční proudy ve stylech, techno, house, tech-house, trance, electro, dubstep, hardstyle, hardcore a freestyle. Info na www.emporium.nl

Video: Emporium - The Roman Empire - 31st of May 2014 - Trailer

PARTYINFO

Emporium

31.05.2014 , Nijmegen
DJs: Alvaro, Bassjackers, Deorro, DVBBS, Quintino, Jay Hardway, La Fuente, Sidney Samson, Jorn van Deynhoven, Marc Simz, MaRLo, RAM, Heatbeat, Alex M.O.R.P.H., Egbert (live), Jeff Moore, Pig & Dan, Steve Bug, Angerfist, Neophyte, Isaac, Tatanka, Paul Elstak, B- Front, Zany, Frequencerz, Bass-D and more
Cena: 55 €
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně