Mrkni se na line upy pro 4. týden

Legendární Laurent Garnier v Roxy a v Brně třeba Filterheadz nebo Okain. Tak vybírej!

24.1. 2014 07:02:17 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

24.1. 2014

Alex di Stefano

Praha, Yes!

22.00 - Sebastian Deluca
23.30 - George Bell
01.00 - Alex di Stefano
03.00 - Junior Jan
04.30 - Nuff

24.1. 2014

Coonk

Brno, Perpetuum

21.00 - Archie
22.30 - Pete White
00.00 - Shala
01.30 - Okain
03.30 - Deivis

24.1. 2014

Drumstep Night 2.1

Praha, Rebus

20.45 - PFK
21.30 - Commax + Augi + Demisz
01.00 - JTQ
02.30 - P.Dr + Aspire

24.1. 2014

Inferno

Brno, Ida

21.00 - Bagetar
23.00 - _Weekend + Beatmouse7

24.1. 2014

Laurent Garnier @ Roxy

Praha, Roxy

22.00 - Loutka + Subgate
00.00 - Loutka
01.00 - Laurent Garnier
04.00 - Subgate
05.00 - Loutka + Subgate

24.1. 2014

Luxury

Brno, 7. Nebe

21.30 - Warphill
23.00 - Sony Vega
00.00 - Duncan Grey
01.30 - Filterheadz
03.30 - Ravic
04.30 - Alex K
05.30 - Andy Smitth

24.1. 2014

Magic City: Helps protect of animals

Krupka, Kravín

18.00 - Giraffe
19.00 - T-Zee + Sebastian Deluca
20.00 - Misshell Melimad + Fugas Kareras
21.30 - Yago
23.00 - Leo Vit
00.30 - Alex Kvitta
02.00 - Talec Twist
03.30 - Quaak
05.00 - George Heldt

24.1. 2014

Underground Music vol. 4

Havířov, Beach

21.00 - WZ
22.30 - Marco Key
23.30 - JB
00.30 - Mendoza
01.30 - Flesh
02.30 - Silesian Squad

24.1. 2014

Vendeta

Brno, Fléda

20.30 - UfO
21.15 - Yardel
22.00 - Spool
22.45 - Musicant
23.30 - Survival
01.00 - Kamikaze Boy
01.45 - Dekor
02.30 - Birg
03.15 - Romitronic
04.00 - Dizztrickt

25.1. 2014

Explosion 2

Brno, Fléda

20.07 - Guntro
21.17 - 32 May
22.37 - Guga
23.27 - Phil Albedo
00.17 - Navr aka Rvan
01.07 - Najgecc
01.57 - Revelation Piont
03.17 - Ecco Rox + Fawkes
04.37 - W Dj + ToSuYa

2nd
20.00 - Kaja Puczech
21.15 - Scients
22.10 - Kema
23.05 - Fly + RoBoTech
00.15 - To-Zme-My (Tosuya + Aghi)
01.30 - Leonov Bronski
02.30 - Peter Pea + Ivka
03.50 - W.Dj
04.45 - Sam James

25.1. 2014

Magnetic Club Life

Ostrava, Fabric

22.00 - Lukas Bury
00.00 - Martin Gredner
02.00 - John Culter + MC Lui Jack
04.00 - Andy Smitth

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně