Velká jména na Szigetu

I když se největší evropský festival koná až v srpnu, již teď ohlásil první várku jmen. Menší změnou však bude posunutí termínu festivalu až na týden 11-18. 8. 2014.

24.1. 2014 06:51:50 | informace | Pstruh

To však jeho zakladatel a pořadatel Károly Gerendai bere jako plus a i díky tomu může ohlásit zajímavější jména, jelikož jsou v tomto termínu skupiny na evropském turné a tím se otvírá možnost vícero headlinerů než v minulém roce.

Posuďte sami, mezi první potvrzené patří Queens of the Stone Age, Calvin Harris, Placebo, Imagine Dragons, Stromae, Klaxons, Laidback Luke a Starlight Girls.

Festival, jehož návštěvnost se pohybuje okolo 400 tisíc návštěvníku a se stovkami interpretů každoročně nabízí výjimečnou atmosféru, to vše na ostrově v srdci Budapešti. Pokud tě zajímá, jak to tam vypadá, podívej se na aftermovie z loňského roku a nech se unést letní festivalovou atmosférou.

Linky:

Video: Sziget Festival 2013 Official Aftermovie

PARTYINFO

Sziget 2014

11.08.2014 - 18.08.2014 , Budapest
Live: Manic Street Preachers, The Prodigy, Lily Allen, Korn, NOFX, Ska-P, Bonobo, La Roux, Queens of the Stone Age, Calvin Harris, Placebo, Madness, The Bloody Beetroots, Kelis, Imagine Dragons, Stromae, Klaxons, Laidback Luke, Starlight Girls, Macklemore & Ryan Lewis, Skrillex, Deadmau5, Bombay Bicycle Club, The Kooks, Crystal Fighters, Anti-Flag, Black Sun Empire etc.
DJs: Axwell etc.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně