Mrkni se na line upy pro 50. týden

Tentokrát tu máme program několika klubovek od pražského Atelieru po moravské party v Olomouci i Uherském Brodě! Tak vybírej!

13.12. 2013 06:52:38 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

13.12. 2013

Atelier Night

Praha, Atelier

22.00 - Adam Cloud
00.00 - Pete Walk
01.30 - Revis
03.00 - Loutka
05.00 - Marcos
07.00 - Tokátko
08.30 - James Lurk

13.12. 2013

Euphoria

Olomouc, S-klub

20.00 - Inerte
22.00 - Coobcha
23.30 - Moodies
01.00 - Martin Gredner
02.30 - N-Rico

13.12. 2013

Evolution night

Brno, Mersey

21.00 - Fly
22.00 - Imad
23.00 - Peter Pea
00.00 - Saddan + Othvsn
01.00 - Traverza
02.00 - Ivka
03.00 - who knows

13.12. 2013

Love

Brno, Perpetuum

21.00 - Poco
23.00 - Johannes
00.00 - Tráva
02.00 - David Dee
03.30 - Adam Clarke

13.12. 2013

Luxury

Brno, 7. Nebe

21.30 - wam up dj
22.30 - Sebastian Deluca
00.00 - Duncan Grey
01.30 - Tomy DeClerque
03.00 - Michael J
04.00 - Kaisersoze
05.00 - Andy Smitth

13.12. 2013

Planet Blue Night

Brno, Favál

21.00 - Basic
22.30 - Hermetic
00.00 - Gappeq
01.30 - Muscaria
03.00 - Mim
04.30 - Casper

13.12. 2013

Porn Selection Marathon 02

Klobouky u Brna, Vendetta

20.00 - open set
21.00 - FaFa
22.00 - Marquis
23.00 - Fish
00.00 - Josh Singer
01.00 - Jaqullin
02.00 - Comander
03.00 - Alexx
04.00 - Rastyn + Warphil
05.00 - Tomas Ivicic
06.00 - Najgecc

Hard underground
21.00 - open
22.00 - Bunny
23.00 - P.J.
00.30 - Tundra + Dubler
02.00 - Jeff B
03.30 - Hasik
05.00 - Nekvak

chill out
20.00 - Igysonic
22.00 - W.Dj
00.00 - To-Su-Ya
02.00 - Mechanik
04.00 - T.N.T.
06.00 - aterparty DJs
11.00 - konec

14.12. 2013

Funkyjazz Night

Praha, Hoodoo

20.00 - Bica + Ezop
22.00 - Sato-San To
23.30 - United Heads
01.00 - Collin

14.12. 2013

Macebra Nighttime

Uherský Brod, BandR

21.00 - Cab
22.00 - Elacro
23.00 - Federin
00.00 - Cab
01.00 - Elacro
02.00 - Federin

14.12. 2013

Trance Department End of Year Countdown

Praha, Mecca

22.00 - N-Rico
23.30 - Fisherman + Hawkins
01.00 - Jorn van Deynhoven
03.00 - Matt Bukovski
04.30 - Thomas Coastline

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně