Mrkni se na line upy pro 48. týden

Na tento víkend je nachystán 10. díl pražské trancové halové party Transmission, pokud vás neláká můžete kouknout na nabídku klubových akcí! Tak vybírej!

29.11. 2013 06:58:19 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

29.11. 2013

Be:Connected

Brno, Perpetuum

21.00 - Dave Legato
22.30 - Pete Ripe
00.00 - Toky + Boss
02.00 - Alexx
03.30 - Menual Leistar

29.11. 2013

DNB DNA Deluxe

Brno, Favál

21.00 - El Waca
22.30 - Murte
00.00 - Callide
01.30 - N.E.D
03.00 - Hrr.nec

29.11. 2013

Full House Extra Spicy

Brno, 7. Nebe

22.00 - Ravic
23.30 - Hydrophonic
01.00 - Dosem
03.00 - Jerry
04.30 - Revelation Point
06.00 - Andy Smitth

2nd
22.00 - Marcel De Valerio
00.00 - Ian In Run
02.00 - Ivo Hilszek
03.30 - Kenneth Spice

29.11. 2013

Party Vibes

Moravské Budějovice, Sahara

21.00 - Michael S
22.30 - Matimur
00.00 - No-On
01.30 - Merflinger
03.00 - Bagetář
04.30 - konec

29.11. 2013

Perfect Balance

Zlín, Music Land

22.00 - Mushroom
00.00 - Denysa
01.00 - Marcus Cooper
02.00 - Bryan Cox
03.00 - Milhaus + Tuta
04.00 - Bon Finix
05.00 - Ron JB

29.11. 2013

Remember Trinity

Čelákovice, KD Čelákovice

20.30 - Lisik + Exilim
22.00 - Get Soused
23.00 - Matamar
01.00 - Chris Sadler
03.00 - Axel
04.30 - Get Soused, Lisik

29.11. 2013

Take Control

Praha, Storm

21.00 - Syndrome
22.30 - X.Morph
00.00 - Hanzall
01.00 - Zardonic
02.30 - Dexide
04.00 - Hardcore Fuckers

2nd
22.00 - Robojahoda
00.00 - Mr.Happy
01.00 - Ozone
02.00 - Mazzon
03.00 - Phanatic

29.11. 2013

techno:synapsis

Praha, Zoo

20.00 - Synaptik
21.30 - Andrew Matta
23.00 - Elektrabel
01.00 - samé pecky

29.11. 2013

Trance Department On the way to Transmission

Praha, Mecca

22.00 - Thomas Coastline
23.30 - Thomas Coastline + N-Rico
00.30 - Eximinds
02.30 - The Thrillseekers
04.30 - N-Rico

29.11. 2013

Trochatechna

Brno, Café Sklenick

21.00 - PDCH
23.00 - Nada
01.00 - Unclean

30.11. 2013

Allergen

Praha, Yes!

22.00 - George Bell
00.00 - Nuff
02.00 - Kaisersoze
04.00 - Junior Jan

30.11. 2013

Climax 15th Anniversary

Praha, Roxy

22.00 - Pavel Bidlo
00.00 - Chris Sadler
01.00 - Olav Basoski
03.00 - Chris Sadler
04.30 - Pavel Bidlo

30.11. 2013

Munchies

Brno, Perpetuum

22.00 - Javas & Koala
01.30 - Myclick aka DJ Face
03.30 - EliO
05.00 - back2back

30.11. 2013

Transmission 10: The Machine of Transformation

Praha, O2-Arena

20.00 - otevřen vstup
20.00 - Thomas Coastline
21.30 - Arnej
22.45 - Tomas Heredia
00.00 - Markus Schulz
02.00 - Transmix
02.15 - Cosmic Gate
03.30 - Ørjan Nilsen
04.45 - Sneijder
06.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně