Mrkni se na line upy pro 47. týden

Apokalypsa včetně programu na after, D'n'B Hospitality a nějaké klubovky. Tak vybírej!

22.11. 2013 08:31:11 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

22.11. 2013

Apokalypsa 36 The New Age

Brno, BVV

17.00 - Nois
18.00 - Destroyer
19.00 - Makarov + Spiriakos
20.00 - Sasha Carrasi
21.30 - Eric Sneo (live)
23.00 - Joseph Capriati
00.30 - Megamix
00.40 - The Advent & Industrialyzer (live)
02.15 - Horacio Cruz
03.45 - A.Paul
05.15 - Miss Djax (live)
06.00 - Triple Religion (live)
07.15 - Motormorfoses (Eto + Gab)

2nd
19.00 - Nika
20.30 - Adam Cloud
22.00 - Misa Salacova
23.30 - Orbith
01.00 - Subgate
02.30 - Kaiserdisco
04.30 - Jay Lumen
06.30 - Andy Smitth

3rd
19.00 - Tokatko
20.00 - Taada
21.00 - Callboy
22.00 - Jb + Flesh
23.30 - Sebastian Deluca
01.00 - André Galluzzi
03.30 - Dominik Eulberg
05.30 - Kaisersoze
07.00 - Ravic

22.11. 2013

Hospitality Prague

Praha, Pražské Výstaviště

20.00 - Blofeld + Theya
21.15 - Akira + Rudeboy
22.30 - Metrik
23.45 - Fred V & Grafix
01.00 - High Contrast
02.15 - Camo & Krooked
03.30 - S.P.Y
04.45 - Bifidus Aktif + Anakin

22.11. 2013

House Elements

Praha, Roxy

22.00 - Biodan
23.00 - Slater
00.00 - Tazz
01.30 - Kevin Saunderson
03.30 - Tazz
04.30 - Slater

22.11. 2013

Liveset Factory 4

Praha, Hoodoo

20.00 - warm up
21.00 - Bakemono
22.30 - Suotam
24.00 - Psychospores
01.30 - Knisda Kanisda
03.00 - TNC
04.30 - Souky + Vodrha
06.00 - Lubosek Bongiorno

22.11. 2013

Resoulution

Brno, Perpetuum

21.30 - Kinea
22.30 - Six Beat Under
23.30 - Quest
00.30 - RoyGreen + Protone
02.30 - Rough.Result
03.30 - Soul Ex Machina +

2nd
22.00 - E2jz
23.00 - Johney
00.30 - Binarized
02.00 - Pesha
03.30 - Soul Ex Machina

22.11. 2013

Rezonance

Praha, Storm

21.00 - George Crusher
22.00 - Kizzah
23.00 - Shockerz
00.00 - Inner Heat
01.00 - Anime
02.30 - Prague Nightmare Allstars
03.30 - Hungry Beats
04.30 - Dirty Z
05.30 - Final showdown

23.11. 2013

Deep Deep

Brno, Perpetuum

22.00 - Rough.Result + Six Beat Under
00.00 - Deivis
02.30 - Johannes

23.11. 2013

Hospitality Afterparty

Praha, Storm

21.00 - Bifidus Aktif
22.30 - Suki
00.00 - Volume Plus
01.30 - One Way
03.00 - Twisted Minds

23.11. 2013

Oficiální Afterparty Apokalypsa

Brno, Perpetuum

05.00 - Sebastian Deluca
06.30 - Segment
08.00 - Nois
09.30 - Orbith
11.30 - Andy Smitth

2nd
05.00 - W.DJ
07.00 - Luke Nova
08.30 - Deivis
10.30 - Warphill

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně