Mrkni se na line upy pro 46. týden

Velká party v Českých Budějovicích Therapy Sessions a jinak spousta klubovek od Prahy (ve Stormu, Roxy, Pekelným..), Brno (v Perpetuu) po Ostravu (v Café de la Ostrava). Tak vybírej!

15.11. 2013 07:18:41 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

15.11. 2013

(D)rambajs Jungle Edition

Vyškov, Havana

21.00 - Rasta Fidli + Sulthan
22.30 - Prograss + Spliff + MC Rida Radar
23.30 - Jahrider + Crackenn
00.30 - Aries
02.00 - Vargas
03.00 - Prograss + Spliff
05.00 - Jahrider + Crackenn

15.11. 2013

DnB Rodeo

Praha, Storm

21.00 - Deadly Viperz
23.30 - Rene LaVice
01.00 - Brookes Brothers
02.30 - Trimer
04.00 - 2K + Sweg

2nd
22.00 - dMIT.RY
00.00 - Rudeboy
02.00 - M4Y4

15.11. 2013

Flow

Praha, Roxy

22.00 - Roman Rai
01.30 - James Zabiela
03.30 - Fatty M

15.11. 2013

My name is techno

Praha, Pekelnej Bar

21.00 - LamyCZ
22.30 - Shimita
00.00 - Tomas Drex
01.30 - Alexander Kowalski
03.30 - Pavel Krejdl
05.00 - ping pong all djs

15.11. 2013

My name is techno

Praha, Pekelnej Bar

21.00 - LamyCZ
22.30 - Shimita
00.00 - Tomas Drex
01.30 - Alexander Kowalski
03.30 - Pavel Krejdl
05.00 - B2B area battle

15.11. 2013

Reggae & Dancehall & Raggajungle

Kladno, Týt

21.00 - Nuff'n'Ruff Reggae Rulers
23.30 - Zaggamuffin
01.00 - Ras Dread
02.00 - Rollandblow
03.00 - raggamuffin jam

15.11. 2013

Rush Hour Special!

Brno, Exit

20.00 - Stupid Villagers
20.45 - James Haste + Adam Suizo
21.30 - Skais
22.15 - Najgecc
22.55 - Paul Hubiss
23.35 - Navr aka Rvan
00.15 - Duncan Grey
01.00 - Phil Albedo
02.00 - Marko Nastic
03.30 - Destroyer (live)
04.15 - Karloss + Namtrack

15.11. 2013

Samir Maslo

Brno, Perpetuum


21.30 - Mzee
23.30 - Samir Maslo
02.00 - Andrea Fiorino

15.11. 2013

Smoke Essence 59

Ostrava, Cafe de la Ostrava

20.00 - Piri
21.30 - Patrik Prelovsky
23.00 - Mathiass O'zana
00.30 - Piri
02.00 - Patrik Prelovsky
03.30 - Mathiass O'zana

15.11. 2013

Therapy Sessions vol. VII

České Budějovice, BB Centrum Gerbera

20.00 - contest winner
21.00 - Sicktek
22.00 - M4D.doc
23.00 - The Sect
00.30 - Goldberg Variations (live)
01.30 - Lowroller
03.00 - Erre
04.20 - Hanzall + Dukor

2nd
21.00 - Kejleb
22.00 - Tubus
23.00 - Hellsmith + Clipper
00.00 - Tao Maffa + Johny Player
01.00 - Weed
02.00 - Brock + Dirty Boy
03.00 - Syndrome
04.00 - Lollita

3rd
22.00 - Sicky
23.00 - Morf
00.00 - Thinngy
01.00 - Kejleb
02.00 - Krokodeel

15.11. 2013

Trancextasy

Brno, 7. Nebe

21.00 - Patricia
22.30 - Re-minder
00.00 - Carl Reins
01.30 - Bryan Kearney
03.30 - Joe Cormack
05.00 - Sheala
06.30 - Andy Smitth + Ivo Hilszek

15.11. 2013

Vendeta

Brno, Fléda

20.30 - Dizztrickt
22.00 - UfO
23.00 - Spyre
00.00 - Dope Ammo
01.30 - Tom Small
02.30 - Casper
03.30 - Kamikaze Boy

2nd
20.30 - Kotlyk + Bellpeace
00.00 - B-Style
01.30 - Yak
02.30 - BreakMatch

16.11. 2013

Havana & Ronnie B-Day Party

Vyškov, Havana

21.00 - LeeM
21.45 - Luis
22.30 - Van Drift
23.15 - Ronnie
00.00 - VK Studio
00.45 - Martin Kepy
01.30 - Lucasch
02.15 - Cruz
03.00 - UPgrade
03.45 - Voodoo Piet
04.30 - AnTroyd
05.15 - Pprskh

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně