Mrkni se na line upy pro 45. týden

Polská Mayday, brněnský klubový pátek, Caspa ve Stormu nebo Sub Focus v Roxy? Tak vybírej!

8.11. 2013 06:54:44 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

8.11. 2013

Coonk: Tomika´s birthday bash

Brno, Perpetuum

21.00 - Pete White
22.30 - Chaab
00.00 - Maximiljan
02.00 - Crossninetroll
04.00 - Deivis

2nd
21.00 - Kema
22.30 - Click Joe + Kellys
02.00 - Luke Nova
03.30 - Guga

8.11. 2013

Dirty Trip 6

Brno, 7. Nebe

21.00 - Excubitor
23.00 - Carl W
00.00 - Luis Lamborghini
01.00 - Tonka
03.00 - Ivo Hilszek
04.00 - Nee'o
05.00 - Quiks
06.00 - afterparty & Andy Smitth

8.11. 2013

Drumstation

Praha, Cross

21.00 - Beast67
22.00 - El Waca
23.00 - Schooler
00.00 - Macky Gee
01.30 - N.e.d
02.30 - Apoka + Joshua
03.45 - Bio
04.30 - Clarius Symphony

8.11. 2013

Dynamite Night 6

Ostrava, Fabric

21.00 - Wdk + Madface
23.00 - Spam
00.00 - Dry-Rot
01.00 - Qo
02.00 - Computerartist
03.00 - Shmidoo
04.00 - Wdk + Femfing + Madface

8.11. 2013

Loony House

Praha, Yes!

21.00 - Sebastian Deluca
22.15 - JB + Flesh
23.30 - Enrico
00.30 - Michael J
01.30 - Filterheadz
03.30 - Ravic
04.30 - Makarov + Spiriakos
06.00 - T-Mass + Peterson

8.11. 2013

Sub Focus

Praha, Roxy

22.00 - Volume Plus
23.30 - Akira
01.00 - Sub Focus + ID
02.30 - Thiew
04.30 - Volume Plus

8.11. 2013

Trancefusion Old School Edition 2

Praha, Mecca

22.00 - Thomas Coastline
23.00 - Shog
00.45 - Kai Tracid
02.30 - Johan Gielen
04.15 - Scot Project

8.11. 2013

UKF Official Night

Praha, Storm

21.00 - Aze
22.30 - Chik
00.00 - Caspa
01.30 - Posij
03.00 - Target1
04.30 - Suki

2nd
22.00 - Theya
00.00 - Blofeld
02.00 - Do.Mi.Na

9.11. 2013

Mayday Poland

Katowice, Spodek

19.00 - DUSS
20.00 - Stefan Dabruck
21.00 - Miss Nine
22.30 - Danny Avila
00.00 - Adam Beyer
01.30 - Tocadisco
03.10 - Members of Mayday
03.30 - Westbam
05.00 - Moguai
06.30 - Klaudia Gawlas

Showroom
20.00 - Ralf Drastic
21.00 - Linus Quick
22.00 - Brian Sanhaji
23.00 - Torsten Kanzler + Sven Wittekind
00.30 - Rush
02.00 - The Advent
03.30 - Oscar Mulero
05.00 - Perc
06.30 - Emerson

Classic Floor
21.00 - Jaco
23.00 - Dave 202
01.00 - Hardy Hard
03.00 - Marusha
04.30 - Dag

9.11. 2013

X-Massacre warm up

Praha, Storm

21.00 - Wasek CBRT
22.15 - Duff.LXR
23.30 - Dobi Obada
00.45 - Keygen + Tanukichi
02.00 - Johnny Sideways
03.15 - Paky.LXR
04.15 - Dave.LXR

2nd
22.00 - Snookey
23.30 - Pixie
00.30 - Twisted Minds
01.30 - Suki
02.30 - Mini
03.30 - Technical

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně