Fake Blood byl vyhozen v Koreji od pultu

Prostě komerce vede a kluby řídí VIP smetánka. To neplatí jen v USA, ale třeba i v Asii. V jihokorejském Soulu byl od pultu vyhozen Theo Keating, když hrál pod svým nejznámějším pseudonymem Fake Blood.

6.11. 2013 10:58:50 | life style | Carl W

Podle facebooku měl Theo Keating pohodovou asijskou tour do té doby, než hrál v A Clubu v hlavním městě Jižní Koreje. Konkrétně napsal: „Opravdu jsem si užil Bangkok a Hong Kong. Opravdu dobré párty a super lidé. Také jsem si užíval mé hraní v Soulu, ale pouze do té doby, než jsem byl požádán, abych ukončil svůj set. Hádám, že jsem nebyl dostatečně komerční pro zdejší VIP hosty.

Tam se ale nezastavil a ohodnotil ještě VIP v klubech obecně: „Je to tak stejně v celém světě, když jsou v klubech velké VIP sekce. Tito lidé utratí velké peníze za rezervací stolů a za drinky, ale převážně poslouchají tu nejhorší (komerční) hudbu. Takže nezáleží na tom, co chtějí lidé na tanečním parketu. DJ prostě musí ustoupit.

Stojí za to připomenout, že DJ Shadow byl minulý rok taky odstaven od pultu v Miami, když jeho hudba byla "příliš aleternativní". Co si myslíte vy? Mají VIP rozhodovat o tom, kdo a jak v klubu bude hrát?

Poslechni si: Fake Blood - Mix for the Diplo & Friends Radio 1

REKLAMAREKLAMA