Rick J.Jordan po 20 letech opouští Scooter

Příští rok to bude 20 let, kdy na scénu vlétlo německé trio Scooter s nevšední a dnes již legendární skladbou Hyper Hyper. Jelikož ale jejich úplná prvotina Vallée De Larmes vyšla již v roce 1993, slaví tato happy ravová formace kulatiny už letos.

18.10. 2013 12:26:03 | informace | Vyrys

V průběhu letošního roku svým fanouškům postupně scooteři naservírovali v digitálních verzích nově zremasterovaná všechna řadová alba. Minulý týden k této příležitosti vydali také bestofku s příznačným titulem 20 Years of Hardcore a od dubna jsou známé lednové termíny a místa stejnojmenné tour 2014 po Německu.

Tento týden se ale na jejich webu objevila šokující informace, že zakládající člen Rick J. Jordan končí a poslední tečku za kariérou hudebního mozku kapely a klávesisty zahraje živě na poslední zastávce zmiňované 20 Years of Hardcore Tour 2014 v Hamburku, kde společně Scooter s H.P. Baxxterem a jeho bratrancem Ferrisem Buellerem založili. Podle Rickových slov po 20 letech dozrál čas na něco nové, vydat se hudebně jiným směrem a také se více věnovat rodině a přátelům.

Video: Rick's Solo Back In Time Live In Hamburg 2012

After 20 fantastic hardcore years, I’ve come to realize that now is the time for me to try something new, to take a new musical direction and also to spend a bit more time with my family and friends.

Nicméně Scooter jede dál a na příští rok je ohlášeno vydání nového řadového alba s názvem The Fifth Chapter.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně