Citadela s Carlem Coxem: tak jak bylo?

První rychlé ohlasy z páteční noci, postupně je doplníme o další :).

13.10. 2013 08:56:46 | ankety & názory |

Peter Pea: To byla ale šupička!

Dostavil jsem se dle pokynů pořadatele už po 22. hodině, abych si vychutnal zvuk nové výbavičky Paula Hubisse. Bar stage byla slyšet už při vystupování z šaliny, po vstupu do hlavního sálu mě tamní zvuk málem odvál ke zdi. Kdekoli v klubu se opakovala situace, že když se potkali libovolní dva technoinženýři, objevil se u nich znenadání třetí. Osm set pařících donutilo vzduchotechniku kapat jako zamlada na Boby, teplota však byla celkem v pohodě. Upgrade nádherně namasíroval dav, Adam Beyer zahrál velmi vkusně a dočkal se potlesku. Technoinženýři si posteskli, že to mohlo být o 1 až 2 bpm rychleji. Ale znáte je, staré dědky...


Dazy: Beyer je na vrcholu kariéry

Elektra se opět předvedla! Po celý večer skvělý výběr vystupujících společně s mistrem Adamem Beyerem, který opět dokázal, že je v dnešní době na samotném vrcholu své kariéry a předčil mé očekávání. Taktéž bych pochválil Džejára, který po Adamovi výborně přečetl atmosféru na parketu a zahrál energický a velmi taneční set. Vzduch byl oproti akci s Umekem po celou dobu příjemný, lidí jsem čekal o něco více, vizuální stránka hlavní stage zajímavá. Párty hodnotím celkově pozitivně a už se těším, jakým jménem se předvede Elektra na příštím díle.


Carl W: V sektoru na stání po x5 letech

V pátek jsem se těšil na dvě věci: mám prostě rád velký dav lidí, kteři se pospolu baví. Těšil jsem se i na rekonstruovanou halu Rondo, kde jsem ještě po přestavbě nebyl. Kde jsem vlastně vůbec na party ještě nebyl :). A pohled na zaplněnou roztančenou plochu byl úžasný, stejně tak výhled z příkrých tribun. Hala má ale své prostorové limity, takže jsem ocenil zpřístupnění a využití venkovního ochozu, který byl během vcelku hezké podzimní noci vítaným zpříjemněním.


Dazy: Citadela mile překvapila!

Dle mého skvěle uspořádaná akce. Hodnotím kladně přesun do většího prostoru Kajot arény, na parketu bylo více místa na řádění, bary a šatny šlapaly na výbornou, záchodů a místa na sezení dostatek. Světelná show povedená, promítaní DJs na LED panelech mi vyhovovalo. Zvuk vyladěný, za perličku bych označil Jona Rundella, který mi stylově sedl nejvíce a předvedl úžasný set. Citadelu hodnotím pozitivně, pro mě jedna z nejlepších českých akcí za poslední dobu.


Carl W: Překvapení, spokojenost a čekání na další díl

Pro mě byla Citadela velké překvapení. Rondo nečekaně posloužilo skvěle, posezení s výhledem na plac bylo parádní. Rundell i Cox byli bezvadní, dokonce i Lucca se vytáhla. Jediný, kdo byl hudebně mimo, byl Sadler. Pokud Citadela naváže na to, co se v tomto díle povedlo (bary, velká stage, VIP, projekce...), tak ať se koná klidně 4x do roka. Věřím, že si hodně lidí pořadatelé po tomto díle získali na svoji stranu.


Nee'o: Cox fajn, Rundell špica!

Do Kajot areny, a vůbec na Citadelu, jsem vyrazil poprvé. Šel jsem tam jen s minimálním očekáváním, ovšem byl jsem pozitivně překvapen. Když pominu nějaké detaily, tak organizačně byla Citadela výborně zvládnutá, Kajot je na takové akce ideální prostor, sportovní hala, která mi tak trochu připomněla polskou Mayday. I na zvuk jsem tentokrát nenadával a neohluchnul jsem na týden. Carl vytvořil super atmosféru a mě nejvíc z celého večera zaujal Jon Rundell.

PARTYINFO

Citadela

11.10.2013 Rondo, Brno
DJs: Carl Cox, Jon Rundell, Lucca, Chris Sadler, Misa Salacova, Subgate, JB + Flesh
REKLAMAREKLAMA