Mrkni se na line upy pro 41. týden

Citadala, Emika v Brně, otvíračka Stormu v Praze. Jej, to je víkend! Tak vybírej!

11.10. 2013 05:50:01 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

11.10. 2013

Citadela

Brno, Rondo

19.00 - Misa Salacova
20.30 - JB + Flesh
22.00 - Chris Sadler
23.30 - Jon Rundell
01.00 - Carl Cox
03.30 - Lucca
05.00 - Subgate
07.00 - konec

11.10. 2013

Deep Deep

Brno, Perpetuum

22.00 - Rough:Result + Six Beat Under
23.00 - Pesha
00.00 - Rough:Result
01.00 - Deivis

11.10. 2013

Domeček

Praha, Bogota

19.30 - Van Vega
21.00 - Piri
22.30 - Myxin
00.00 - Peter Pea
02.00 - Naoki Uda
03.30 - Michael Color

11.10. 2013 - 12.10. 2013

Grand Opening Klubu Storm

Praha, Storm

pátek
21.00 - Bifidus Aktif
22.30 - Kato
00.00 - Suki
01.00 - Ed Rush
02.30 - Secret Headliner
04.00 - One Way

2nd
21.00 - Eddrum
23.00 - Perverse Factory
00.30 - Tamagotchi
02.00 - Duff
03.30 - Dave
05.00 - Substance-D

sobota
21.00 - Rudeboy + M4Y4
22.30 - Deadly Viperz
00.00 - Rido
01.00 - B-Complex
02.30 - Secret Headliner
03.30 - Pixie
04.30 - Thiew

2nd
21.00 - Spooniz + The Concept
23.00 -  Schooler
00.00 - Stifler
01.00 - Dirty Little Touster
02.00 - Meikos 
03.00 -  Ol-Wiz

11.10. 2013

House Elements

Praha, Roxy

22.00 - Tazz + Slater
01.00 - Loutka
03.00 - Biodan + Slater

11.10. 2013

Off: Emika

Brno, Fléda

21.00 - krlshp
22.00 - Stroon & Stix
23.00 - Emika
00.45 - Ink Midget

11.10. 2013

Reaktion

Praha, Hoodoo

21.00 - King-Fu
22.30 - Ke3n
00.00 - Rudeboy
01.30 - A-Cray
03.00 - Entita
04.30 - pingpong

11.10. 2013

Stepslet

Brno, Favál

21.00 - Holder
22.00 - Casper
23.00 - X.Morph
00.00 - Zardonic
01.30 - Ramires
02.30 - Panzer + Pier + MC Lobotomia
04.30 - přeživší

2nd
21.30 - VJE
23.00 - Mireau
00.30 - Zoom
02.00 - Hrr.nec
03.30 - Checkmate

12.10. 2013

Afterparty

Brno, Perpetuum

05.00 - Johny Jonas + Nemis
06.00 - Danny Bright
07.00 - Jerry
08.00 - Hydrophonic
09.00 - Duncan Grey
10.00 - Tokátko
11.00 - all fresh DJs

12.10. 2013

Climax

Praha, Roxy

22.00 - Arco
00.30 - Chris Sadler
03.00 - Marty Crow

12.10. 2013

FCF Indoor Show

Šternberk,

20.30 - bassbeat djs
22.30 - Nika
00.00 - K.Sandra
01.30 - Alleki + Kobylka (bubny)
03.00 - Lukier
04.30 - bassbeat djs

2nd
20.30 - Cubana
22.00 - El Matadore
23.30 - Brogas + Fremen
01.00 - Kan-Jacca
02.30 - Geist
04.00 - Nephrotoxin

12.10. 2013

Jump to 30x30x26

Plzeň, BuenaVistaClub

20.00 - N-Dee
21.00 - John Weah + Sens
22.30 - John Blanco + Revis
00.00 - Milan Bayer + Mr.Pole
01.30 - Soul fly music showcase
03.00 - Home + Molczik
04.30 - Charlie O.

12.10. 2013

Naughty Beats

Brno, Perpetuum

22.00 - Diagonal
00.00 - Nirthy + Namtrack
02.00 - Emasa

12.10. 2013

Trance Department

Praha, Mecca

22.00 - Thomas Coastline
23.00 - Thomas Coastline + N-Rico
00.00 - Skytech
01.30 - Beat Service
03.00 - Mr. Pit
04.30 - N-Rico

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně