Mrkni se na line upy pro 39. týden

Elektra Van Gogh Edition, DNB DNA nebo podzimní Trancefusion? Tak vybírej!

27.9. 2013 08:08:02 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

27.9. 2013

Elektra Van Gogh Edition

Brno, Fléda

22.00 - Elio
23.30 - Orbith
01.00 - Kölsch
02.30 - Electrosoundsystem
04.00 - Andy Smitth

Hertz Spielplatz
22.00 - krlshp
23.00 - Mario Bush
00.15 - Naabish
01.30 - P.D.CH.
03.00 - AhZ
04.30 - krlshp

VJs Clock + HRWG

27.9. 2013

In The Mix

Brno, Vyhlídka

21.00 - Arco
23.00 - Andrea Fiorino + Madalena Joao (zpěv)

27.9. 2013

Resoulution w

Brno, Perpetuum

21.00 - 2Nine + INdex
22.30 - Crystal Methods (Optimal + Deltaphoenix)
00.00 - Wreckage Machinery (AT)
01.30 - Symplex
03.00 - Sinner
04.00 - Free4All

2nd
22.00 - Binarized
23.00 - Six Beat Under + Rough.Result
00.30 - Biatch!
02.30 - E2jz
04.00 - Protago

27.9. 2013

Slim Slam Drum vs Breakart

Ostrava, Fabric

21.00 - Buckx
22.30 - Thiew
00.00 - No Money
01.30 - Audio
03.00 - Forbidden Society
04.00 - Femfing + WDK

27.9. 2013

za5min12!

Ostrava, Barcode

19.00 - 69
20.00 - Dark X
21.30 - D.Brother
23.00 - Tester
00.30 - Kaisersoze
02.00 - MD_Phono
03.33 - Converty.cz DJs

28.9. 2013

Climax

Praha, Roxy

22.00 - Rudeboy + M4Y4
00.30 – Kasra + Codebreker
02.00 – Spectrasoul + Codebreaker
03.30 – A-Cray

28.9. 2013

DNB DNA

Brno, Favál

20.30 - Philee + Flexa
23.00 - Martyyno
00.30 - L Plus
02.00 - Volume Plus
03.30 - Hrr.nec

28.9. 2013

Elektra Afterparty

Brno, Perpetuum

05.00 - Alex K
06.00 - Duncan Grey
07.00 - Subgate
08.00 - Danny Bright
09.00 - all fresh DJs

28.9. 2013

Spectrum

Praha, Propaganda

21.30 - Collin
23.00 - Eddie Mur
00.30 - Jak Kiranmay
02.00 - Rob Smile
03.30 - Peter Costa

28.9. 2013

Trancefusion Autumn 2013

Praha, Průmyslový Palác

19.00 - Juventa
20.00 - Jonas Stenberg
21.00 - Myon and Shane54
22.10 - 4 Strings
23.20 - Bobina
00.30 - Betsie Larkin
00.50 - Marco V
02.10 - Judge Jules
03.30 - Giuseppe Ottaviani live
04.50 - Indecent Noise

2nd
20.00 - Cold Blue
22.00 - Falk
00.00 - Charles McThorn
02.00 - Talla 2XLC
04.00 - Taucher

foyer
21.00 - Spark 7
22.00 - Thomas Coastline
23.30 - Styller
01.00 - Pizzadox
03.00 - Boxi
04.30 - Sandeagle

28.9. 2013

Vet!

Brno, Perpetuum

21.30 - Wanted
00.00 - Javas
02.00 - Muzzy

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně