Parov Stelar Band se do Prahy vrátí s novou show!

Parov Stelar Band jsou v Česku hodně oblíbení. Úspěchy slaví jak na festivalech, tak i samostatných koncertech. V říjnu se k nám vrátí zase, s novým albem a novou show.

24.9. 2013 20:26:49 | informace | Jamie

Parov Stelar Band se do Prahy vrátí s novou show!

Před pár lety o nějakém elektroswingu nikdo nikdy neslyšel. Jenže jednoho dne takhle Marcusovi Fürederovi, rodákovi z rakouského Lince, na gramofonu začalo přes škrábanec přeskakovat staré elpíčko jedné z největších jazzových zpěvaček všech dob Billie Holiday. Ten úsek skladby hrál stále do kola a Marcuse to po chvíli zaujalo natolik, že se rozhodl přidat rytmus a zrodilo se něco velkého.

Jako elektroswingový DJ byl pořád žádanější, ale samota ho při častém cestování obtěžovala, a tak se rozhodl přizvat saxofonistu, ten přizval bubeníka a tak to šlo dál, až vznikl šestičlenný The Parov Stelar Band se zpěvačkou Cleo Panther. Jejich strhující show je vyhledávaná příznivci po celé Evropě i v zámoří a v České republice si díky svým dosavadním, do nebes vychvalovaným vystoupením, získal celé zástupy věrných fanoušků. Loni vyprodali Velký sál Lucerny a letos se představili v Hradci a vytvořili jeden z největších kotlů Rock for People. The Parov Stelar Band prostě nezklamou... Parádní show odehráli i loni na Colours of Ostrava.

Video: Parov Stelar Band @ Live in Erlangen

PARTYINFO

The Parov Stelar Band

14.10.2013 Malá Sportovní Hala, Praha
Live: The Parov Stelar Band
Cena: 720
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně