Bobycentrum v problémech! Citadela a Apokalypsa se přesouvají

Slavný komplex Bobycentra se už delší dobu potýká s problémy majitelů: je odpojený od vody i energie a v něm nasmlouvané akce - třeba právě obě očekávané party - se přesouvají.

23.9. 2013 08:26:47 | life style |

Takto to bohužel vypadá v Bobycentru

Mnohým asi neunikly informace o tom, že kvůli dluhům majitelů je Bobycentrum uzavřené a že to nijak nevypadá na opětovné brzké otevření. Situaci museli řešit i pořadatelé Citadely a Apokalypsy, kterým nezbylo nic jiného, pro obě akce hledat náhradní prostory.

„Ani my si proto nedovolujeme hazardovat s konáním dvou hojně navštěvovaných akcí v zadluženém a momentálně zavřeném komplexu, a proto přesouváme hlavní události tohoto podzimu do osvědčených prostor, které garantují hladký a komfortní průběh celé noci.“ (z tiskové zprávy)

Rondo je po rekonstrukci nejmodernější hala v Brně!

Kde se tedy party konat budou? Carla Coxe a Citadelu přivítá modernizovaná víceúčelová hala Rondo a Apokalypsa se logicky vrátí do komfortního pavilonu  P na Brněnském výstavišti. Termín i vstupenky na akce samozřejmě i nadále platí :).

„Věříme, že chápete důvody, které nás vedly k tomuto rozhodnutí směřujícímu k hladkému průběhu obou plánovaných akcí a těšíme se na viděnou ať už v říjnu na Citadele s Carlem Coxem v Kajot aréně, tak v listopadu na Apokalypse v Pavilonu P brněnského výstaviště!“ (z tiskové zprávy)

Pamatujete? Apokalypsa = pavilon P :)

Více informací najdeš v tiskové zprávě.

Zdroje odkazující na současný stav Bobycentra:

Vizualizace pódia pro Citadelu

PARTYINFO

Citadela

11.10.2013 Rondo, Brno
DJs: Carl Cox, Jon Rundell, Lucca, Chris Sadler, Misa Salacova, Subgate, JB + Flesh
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně