Brněnská Fléda má za sebou další rekonstrukci

Týká se především odhlučnění, které by mělo zase o něco snížit problémy s rušením sousedů, ale klub se dočkal i dalších změn.

20.9. 2013 13:18:38 | life style | Jan „ian“ Hromek

Nové jsou podlahy, části nábytku a vybavení, klub je nově vymalován a na malé stagi má upravenou aparaturu. Autorem aktuálního interiéru je architekt Václav Štojdl, na jeho návrhu se podílela i výtvarnice Karolína Kohoutková a multimediální umělec Jiří Suchánek.

„Finální etapa odhlučnění zatím není ve finančních možnostech klubu a stále jednáme s partnery. Letní rekonstrukce nás však opět posunula blíž. Kromě odhlučnění jsme už nutně museli řešit i interiér klubu a nábytek, který dosluhoval. Například díky výměně podlahy za betonovou jsme zvýšili preventivní protipožární opatření. V klubu je rovněž nově vymalováno a vybavujeme jej novým nábytkem. S ohledem na spolupráci se sdružením Podané ruce jsme v zájmu bezpečnosti a komfortu hostů změnili i vnitřní uspořádání klubu, stavební úpravy se dotkly především baru a vchodů na toalety,“ popisuje rekonstrukci provozovatel klubu Lukáš Stara.

Klub i další sezónu čeká oficiální otvíračka tuto sobotu, kam je vstup zdarma a kde zahrají nu-disco, deep house, electroclash DJs. Nemáš čas? Stav se za týden na Elektru, která novou Flédu řádně otestuje :D!

PARTYINFO

Elektra Van Gogh Edition

27.09.2013 Fléda, Brno
DJs: Kölsch (live), Electrosoundsystem, Elio, Andy Smith
bar: AhZ, P.D.CH., krlshp, Rabid, Naabish, Marui Bush
Cena: 250 / 350
REKLAMAREKLAMA