Aleš Bleha aneb všechno je jinak

Jak slavně nedopadl SUN Festival všichni jistě víme. A jak myslíte, že dopadl Brač Trip stejného promotéra?

18.9. 2013 10:36:28 | ankety & názory | Carl W

Aleš Bleha je jméno na české scéně tolikrát skloňované, že jistě netřeba jej více představovat. Každý jistě aspoň jednou zavítal na festival Summer of Love, kterého byl Aleš ústřední postavou. Toto léto byl spojen také s neslavným SUN festivalem, který lákal na několik zahraničních DJs a hlavně na vstup zdarma. Většina jich nedorazila, reakce na organizaci festivalu jsou velice negativní a ti, co dorazili a festival "přežili", dodnes nedostali slíbené honoráře.

Na SUN Festivalu se stalo něco divného,“ tehdy po týdnu reagoval Aleš na svém facebooku. A hned poté začal verbovat party-people na Summer Of Love Brač - 9 dní na chorvastkém ostrově Brač a dvě párty na lodi. Na flyeru najdeme také velká jména - Marco Bailey, Kosheen DJs, Tráva, Ben Long (Space DJz), Philipp Straub nebo třeba Loutka. Vše se mělo uskutečnit v termínu 6.9. - 15.9.

8. září: „Zdravím z Brače! Vše v plněm proudu, už teď je tu pres 20 lidicek z Čech a to prve zítra odjíždí z Prahy v 18.00 hlavní bus. Zbývá posledních několik míst! Super last minute mejdan na 3 dny u moře se super parties. Přidejte se a užijte si s námi, je tu nadherně!

9. září: „Počasí taky v pohodě. Sice teď zrovna od rána pod mrakem, ale už se to trhá a odpoledne by mělo být hezky.

Klikni pro zvětšení

10. září nasdílel fotku tornáda, které minulý rok navštívilo Chorvatsko. A párty na Hula Hula byla zrušena. A Aleš, jinak velice aktivní na sociálních sítích, se odmlčel. Loutka, který tu měl také hrát, pak uvedl: „Ani nechtějte vědět, co se tam dělo. To nejde popsat.“ K Alešovi v souvislosti s Brač Tripem si vyjádřilo více lidí, třeba i promotér Apokalypsy a Citadely Dalin Vajčner nebo pořadatel brněnské Elektry Tomáš Ondráček, kteří jej označili za vážně nemocného.

Dál se v tom snad nemá cenu pitvat. Vzpomeňte si ale na to, až si bude chtít koupit lístky na Rushe, CJe Bollanda a MC Screena nebo Joaoa Fernandese v pardubickém Lku. Akci taky pořádá Bleha a myslím, že byl se musel stát zázrak, aby všichni vystoupili.

PARTYINFO

Trip 2 House [zrušeno?]

23.11.2013 L-Klub, Pardubice
DJs: Rush, CJ Bolland + MC Screen, Joao Fernandes, Loutka, Subgate, Orbith, Golpe + B.UNIQUE, Raq Edison
Cena: 300 / 400 / 500
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně