Zlín ožije hudbou

I když nám podzim dýchá na záda a léto se svými hudebními festivaly je nenávratně pryč, objevilo se něco nečekaného. Zajímavá akce, s ještě zajímavějším obsazením a to na nejzajímavějším možném místě.

19.9. 2013 08:18:10 | informace | Pstruh

Abychom byli přesní, tak 4. října se uskuteční In Factory festival. Jak sám název napovídá, bude se konat v unikátním funkcionalistickém prostoru továrního areálu ve zlínském Svitu. Přesněji v nově zrekonstruovaných objektech 14. a 15 budovy. Prezentuje se jako multižánrová přehlídka hudby, architektury, filmu, literatury, ale i jiných uměleckých forem.

Dvě hudební pódia lákají především na polské hopery Napszyklat a bosenské Dubioza Kolektiv. České kytarovky zastoupí Sunshine, a aby toho hip hopu nebylo málo zahrají i WWW a Vladimír 518. Nechybí však ani elektronika v čele s jedinečným Ventolinem, slovenskou Ear Drum Kru a dj duo Hausaggregat. To vše za silné vizuální podpory občanského sdružení Hucot, kde se dá předpokládat maping na přilehlých budovách, ale nechejme se překvapit, co všechno si na nás organizátoři nachystají.

PARTYINFO

In Factory Festival

04.10.2013 , Zlín
Live: Napszyklat, Dubioza Kolektiv, Sunshine, WWW, Vladimír 518, Ventolin, Ear Drum Kru
DJs: Hausaggregat
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně