Mrkni se na line upy pro 37. týden

Shadowbox@Roxy, pražský warm up na Citadelu, Henry Lee Fest v Brně, trancový Upstream a techno Startech tamtéž. Tak vybírej!

13.9. 2013 06:42:36 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

13.9. 2013

3G Top Class Night

Ostrava, Fabric

21.00 - MadBoyz
22.00 - Martin O'Tray
23.00 - Pierre Marco
00.30 - Martin Gredner
02.00 - Richard Durand
04.00 - Alex O'rion
06.00 - Playmasterz

2nd
22.00 - Marco Biary
00.00 - Callboy
01.30 - Pavel Krejdl
03.30 - No-On
04.30 - Thomas Cook

13.9. 2013 - 14.9. 2013

Cool v Plotě

Písek, Pí (3,14) local club

pátek
17.00 - Jitka Šuranská
17.30 - Mia Habichová
17.30 - Slávek Hanzlík
18.00 - Edward Powell
18.00 - Martin E. Kyšperský
18.30 - Jiří Konvrzek
19.00 - Vladivojna La Chia
19.00 - Kábul
19.30 - Petr Linhart
20.00 - Akash Bhatt (Indie)
20.00 - Viki
20.30 - Eliška Ptáčková
20.30 - Juraj Grygar
20.30 - Andrea Rottin
21.00 - Vladimir 518
21.30 - Selfbrush
22.00 - Djs SpudSpoody
22.30 - Dj Ivo
23.30 - Lafidki
0.30 - Babe LN

sobota
14.00 - Allesandro La Rocca
14.00 - 65. pole
14.30 - Patrik Kee
15.00 - Renee Stevense (NL)
15.30 - Ashia (USA)
15.30 - Jakub Vančura
16.30 - M. H. Frys
16.30 - Nikola Brasko
17.00 - Slam Poetry Exhibition
17.30 - Jana Koubková
17.30 - Sylvie Krobová
18.00 - Jiří Slavík
18.30 - Sun Tailor
19.00 - Zdeněk Král
19.00 - Alice Krejčí
19.30 - Martin Mateo Nováček
19.30 - Iamme Candlewick
20.00 - Femi Temowo (Nigérie / UK)
20.00 - Beata Bocek
21.00 - Jana Šteflíčková
21.00 - MikkiM
21.30 - Ink Midget
22.30 - Tea Jay Ivo
23.30 - Ventolin
1.00 - Mardoša

13.9. 2013

Podivné chování

Šumperk, H-Club

21.00 - Gregor
22.15 - Capy
23.30 - Espozito
00.45 - Agatoon
02.00 - Cmeentoline
04.00 - ?

13.9. 2013

Shadowbox@Roxy

Praha, Roxy

22.00 - Vje
23.45 - Koogi
01.00 - Makoto
03.00 - 2K + Sweg

2nd
22.00 - Koogi
23.00 - Sweg
00.00 - 2K
01.00 - Macumba

13.9. 2013

Startech no. 02

Brno, Favál

20.30 - Foxx
21.30 - Upgrade + Warphil + Rastyn
23.00 - Phil Albedo
00.00 - Orbith
01.00 - Du'Art
02.30 - Wolf + Dazy
03.30 - Jason Little
05.00 - Skais + Lexinger
06.00 - konec

2nd
21.30 - Schranzz Boy
22.30 - Trunk
23.30 - Thomas Cook
00.30 - Peca
01.30 - Matthew
02.30 - Golpe
03.30 - Jan Willert
05.00 - Withecker + Slayer
06.00 - konec

13.9. 2013

Upstream

Brno, Perpetuum

21.00 - Stanique Hell
22.30 - Stepan Bruck + Vyrys
00.00 - Tomas Haverlik
01.30 - Kay-D
03.30 - Sheala

13.9. 2013

Warm up Citadela

Praha, Mecca

22.00 - JB + Flesh
23.30 - Michael J
00.30 - Marty Fish
01.30 - Uto Karem
03.30 - Subgate
04.30 - Jaqullin

2nd
22.00 - Peter Costa
23.30 - Adam Cloud
01.00 - Tokátko
02.00 - Taada
03.00 - Revis

14.9. 2013

Bass Destruction

Praha, Cover Place

20.00 - Warm Up
21.00 - Tb + Skerman
00.00 - Jw
01.00 - Error
02.30 - El Chupacabra
04.00 - All Djs

14.9. 2013

Henry Lee Fest

Brno, Fabrika Zbrojovka

18.00 - Našrot
20.00 - Plastic People Of The Universe
21.30 - Please The Trees
22.45 - My Dead Cat
00.00 - Sunshine
01.30 - Noblesse Oblige

Café Biograf
17.00 - otevření
18.00 - projekce Patti Smith
19.00 - projekce Autoluminescent Rowland S. Howard
20.30 - projekce Control - Joy Division
22.00 - projekce Sonic Youth
23.00 - Black Burley
00.30 - Steve Morell
02.30 - Javas

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně