O´Seex postupuje o level výš

Další pokračování O´Seex je tu a ve formě. Bude to tentokrát opravdu akce o level výš?

3.9. 2013 23:31:05 | placená inzerce | Hydrophonic

První hvězdou a zároveň velkou premiéru v ČR si odbude Raul Mezcolanza. Pro mnohé je opravdu záhadou, proč zde nebyl tento rodák z Barcelony dříve. Residenturu si drží ve španělské "techno katedrále" - klubu Florida 135. Zároveň je pravidelným účastníkem jednoho z nejslavnějších a nejosobitějších festivalů - pouštního Monegros, kde si samozřejmě zahrál i letos. Jeho produkce je žádaná téměř všude, takže si Raul hodně vybírá - 1605, Toolroom, Octopus, Great Stuff nebo Deeperfect - prostě největší značky v oboru.

Druhou premiérou u nás bude vystoupení italského producenta, který si říká Hollen. Nikoho asi nepřekvapí, když řekneme, že pochází Neapole - města, které chrlí do světa jedno velké jméno za druhým. Mistr šťavnatého pumpin tech-housu se dostal do podvědomí díky spolupráci s Pierem Di Gianvitem (Pirupa). Ale kolaboroval i právě s Raulem Mezcolanzou - na Umekově labelu 1605 vydali EP Meeting Dosage. V dnešní době najdete těžko klubového DJe, který by nevlastnil Aniellovi tracky.

O support se postará metropolitní producent Michael J, jehož tvorba se dostává dál a dál do světa a i díky tomu patří k české DJské špičce. Doplní ho resident a zakladatel párty O´Seex Hydrophonic, stále oblíbenější Duncan Grey, Revis a konečně i ostravák Danny Bright - znám z klubu Fabric. Čekat mužete také druhou stage, kde své umění předvedou nespoutaní Eddie Sender a Ian In Run, bratři Manack se Siestou a mnoho dalších.

Očekávejte především našlapanou párty s dvěmi evropskými hvězdami, kteří jistojistě dodají nej nejšťavnatější a nejaktuálnější zvuk. Takže si v kalendáři kroužkujte datum 25. října. Tomuto se nedá říct ne!

Vstupenky:

  • První vlna - do 25.9. ► 199,-
  • Druhá vlna do 25.10. ► 250,-
  • Na místě ► 300,-

Předprodeje:

  • INDIES shop (Poštovská 2, Brno)
  • Báreček, Fléda (Štefánikova 24, Brno)

Poslechni si: Raul Mezcolanza - Monegros Desert Festival (2013)

Potvrď svou účast na facebooku:

PARTYINFO

O´Seex

25.10.2013 Fléda, Brno
DJs: Raul Mezcolanza, Hollen, Hydrophonic, Michael J, Duncan Grey, Revis, Danny Bright, Eddie Sender, Ian In Run, Manack & Siesta, Excubitor, Alex K, Dj Contest Winner, etc.
Cena: 199 / 250 / 300
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně