Zástupci harder styles rozduní Syndicate!

Chybějí vám zážitky z kvalitně uspořádané techno a hard akce? Není nic jednoduššího, než se první říjnovou sobotu vypravit do německého Dortmundu, kde se bude konat další ročník vyhlášené halovky Syndicate.

28.8. 2013 06:21:19 | informace | Langy

Německá I-Motion uskuteční začátkem října další vydání jedné z nejvýznamnějších německých halových indoor událostí. Vše se odehraje ve známém komplexu Westfalenhallen a těšit se můžeme na celkem čtyři scény. Hlavní Maters of Hardcore Aréna nabídne jména jako Outblast vs. Evil Activities, Korsakoff, Angerfist, Nosferatu, Noize Suppressor, T-Junction a další.

Na Hardtechno Force se představí ve společném setu kočky Candy Cox a Fernanda Martins aka Pink Noise, O.B.I., The Outside Agency, Tymon a další.

V Hardstyle království se rozezní rytmy od takových jmen jako B-Front, Deepack, Frequencerz, D-Block & S-Te-Fan, Cripsys a další. Těšit se můžeme i na aktuální techno zvuk v podání lidí jako Klaudia Gawlas, A.Paul, Dandi & Ugo, kteří odehrají svá vystoupení v Abstract District.

Občas je třeba se pořádně vyřádit, odreagovat se a užít si kvalitně zorganizovanou hard dance hudební událost. Takže v sobotu 5. října 2013 se můžeme těšit na bouři vizuálních efektů, laserů a parádní výkony letošních vyslanců harder styles. Sedmý ročník Syndicate startuje ve 20 hodin a konec bude v 7 hodin ráno. To vše za cenu 46 Eur, na místě za 54 Eur.

Linky:

Video: Trailer 2013

PARTYINFO

Syndicate

05.10.2013 Westfalenhallen, Dortmund
DJs: Outblast + Evil Activities, Korsakoff, Angerfist, Nosferatu, Noize Suppressor, T-Junction, Candy Cox + Fernanda Martins, O.B.I., The Outside Agency, Tymon, B-Front, Deepack, Frequencerz, D-Block & S-Te-Fan, Cripsys, Klaudia Gawlas, A.Paul, Dandi & Ugo etc.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně