Polská Mayday představuje line-up

Polská mutace jedné z nejslavnějších evropských halovek odhaluje line-up na následující díl. Z letošní dortmundské Never Stop Raving jsem moc nadšený nebyl, proto se těším více na tu od našich severovýchodních sousedů.

28.8. 2013 14:18:11 | informace | Carl W

Na koho se těšit? Nadšeni budou jistě fanoušci techna. Stejně jako vloni si zde zahraje Adam Beyer. Dalšími velkými jmény budou The Advent, Kladia Gawlas, Oscar Mulero či Brian Sanhaji. Na koho se já těším je pak hlavně Alistair Wellsa alias Perc a Simon Emerson Kidder aka DJ Emerson. A abych nezapomněl, vystoupí zde také DJ Rush. Takže pokud jste se těšil na The Sun Festival a nechcete riskovat další "chybu bookingu" v pardubickém Lku, tak v Katovicích máte možnost.

Fanoušky komerčnějších stylů jistě potěší Tocadisco, Moguai, Danny Avila, či Stefan Dabruck. Chybět samozřejmě nemůže ani "otec" Westbam. Dovolenou si brát nemusíte, Mayday bude (stejně jako vloni) v sobotu. Doporučuji si zabookovat Hotel Katowice, který patří k těm levnějším a halu Spodek máte přes ulici. S kým se potkáme tentokrát?

Odkazy:

PARTYINFO

Mayday Poland

09.11.2013 Spodek, Katowice
DJs: Adam Beyer, Tocadisco, Westbam, Moguai, Danny Avila, Rush, Marusha, The Advent (live), Klaudia Gawlas, Torsten Kanzler & Sven Wittekind, Oscar Mulero, Brian Sanhaji (live), Perc, Stefan Dabruck, Miss Nine, Emerson, Hardy Hard, DJ Dag, Dave 202, Linus Quick, Ralf Drastic, Jaco, DUSS, Members of Mayday (live)
Cena: 131 Zł
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně