Mrkni se na line upy pro 34. týden

Víkend, kdy se koná slavný Mácháč. Proti němu je třeba minifestiválek, který dělá u Brna Lesní lid. Tak vybírej!

22.8. 2013 06:06:12 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

23.8. 2013

DNB DNA

Brno, Favál

20.30 - Reactiv
22.00 - Psyek
23.30 - Computerartist
01.00 - QO
02.30 - Shmidoo
04.00 - Hrr.nec

23.8. 2013 - 24.8. 2013

Kačeři 2013

Horčápsko,

pátek
18.00 - 18.40 Avion
19.00 - 19.40 Compromysh
20.00 - 20.40 Uninvited
21.00 - 21.40 Nástroj snahy
22.10 - 23.10 The.Switch
23.40 - 00.30 The Streetfighters

DJ stage
18.00 - Krastra sound
21.30 - Krastra sound
00.00 - Parallel Activity + MC Dawe
01.30 - Robo

sobota
17.00 - 17.40 Zlomená 14
18.00 - 18.40 Y?
19.00 - 19.40 Bags
20.10 - 20.50 Bros´n´Beasts
21.15 - 22.15 Gang ala Basta
22.35 - 23.30 Caffeine
00.00 - 01.00 Prague Conspiracy
01.15 - 02.00 Pawnshop

DJ stage
17.30 - Tom P.
18.30 - JOhn Happy
19.30 - Click Joe
21.00 - Fun
22.30 - Fatty M
00.00 - Roman Rai
01.30 - Da Moon
03.00 - 0 Tomas Drex + Andre Lesu

Alternativ stage
16.40 - 17.00 ROPA
17.40 - 18.00 RNZ
18.40 - 19.00 Jakub Ročňák
19.40 - 20.00 Vojtaano
20.40 - 21.00 Sympaťáci
22.00 - 22.20 Messerschmitt

23.8. 2013

Lesní lid uvádí Lesní Párty

Brno,

house u rybníčku
18.00 - Thomas Well
19.30 - W.Dj
21.00 - Marthy
22.30 - Shettland Ponies
00.00 - Luke Nova
01.30 - Luis
03.00 - Johannes
04.30 - Kema

techno v lese
18.00 - Najgecc
19.30 - Aghi
21.00 - Navr aka Rvan
22.30 - Boar Shaman + Deer Jay
00.00 - Nois
01.30 - Revelation Point
03.00 - Ivka
04.30 - Jean Hllavinho

23.8. 2013

Lont 2013 #2 Open Air

Spešov, Koupaliště Spešov

20.00 - Deepress
21.30 - Yareck
23.00 - Mort'n
00.00 - Tomáš Haverlík
01.30 - TyPhone
02.30 - Scorn
03.30 - Eski

23.8. 2013 - 24.8. 2013

Mácháč 2013

Doksy, Klůček

Dimitri Vegas & Like Mike, W&W, Yolanda Be Cool, Terry Lee Brown Jr., DubVision, Jaz Von D, Julian Jordan, Les Schmitz, Tom Staar, Butch (hraní zrušeno), Boss, Slavoc, T-Mike, Orbith, Chris Sadler, Michael Burian, Lucca, Michal Poliak, Subgate, K.Sandra, Wilda, Vectif, Adam Cloud, Marty Fish, Tokátko, Ravic, Schving, Pete Walk, Revis, Michael J, JB, Flesh, Da Moon, Tibiza, John Culter, Rob Smile, Taada, Peter Costa, LamyCZ + Shimita, Sylon etc.



pátek
18.00 - Sylon
19.30 - Jaz Von D
21.00 - Julian Jordan
22.00 - Dubvision
23.00 - Yolanda Be Cool
00.30 - Tom Staar
01.30 - Dimitri Vegas & Like Mike
03.00 - W&W
04.30 - Les Schmitz

Radost FX stage
18.00 - Taada
19.00 - Raq
20.00 - Rico
21.00 - Petr K
22.00 - Vilém
23.00 - Vectif
00.00 - Schwing
01.00 - Adam Cloud
02.00 - Subgate
03.00 - Marty Fish
04.00 - Ravic
after
05.00 - Enrico + Béda & friends
09.00 - konec

after Bílý Kamen
05.00 - Faith
07.00 - Tommy Rogers
09.00 - Yan Dark
10.30 - Billy Bright

Coqui Talent Stage
18.00 - Skipper
19.00 - Frank Lucas
20.00 - Jayyare
21.00 - Radim Ortx
22.00 - Armin Ahmetovič
23.00 - Paul Bulva
00.00 - Lumidee
01.00 - Namaas
02.00 - EKG
03.00 - Gonzalez
04.00 - P@co
05.00 - Millan Weekender

Smoking Roll Zone
18.00 - Benco
20.00 - Fatty M
23.00 - Schwa
01.00 - Terry Lee Brown Jr.
03.00 - Manio

after Bílý Kamen
05.00 - Faith
07.00 - Tommy Rogers
09.00 - Yan Dark

sobota
15.00 - Kenneth Spice
16.00 - Hydrophonic
17.00 - Tripmain
18.00 - LayDee Jane
19.00 - Richard Reynolds
20.00 - Tommy Rogers
21.00 - Lucca
22.00 - John Culter
23.00 - Brian
00.00 - Enrico
01.00 - Michael Burian
02.00 - Michal Poliak
03.00 - Chris Sadler
04.00 - Bidlo + Manio
05.00 - Loutka

Radost FX stage
15.00 - Peter Costa
16.00 - Revis
17.00 - JB + Flesh
18.00 - Rob Smile
19.00 - Tibiza
20.00 - Tokátko
21.00 - Pete Walk
22.00 - Slavoc
23.00 - T-Mike
00.00 - Michael J
01.00 - Orbith
02.00 - K.Sandra
03.00 - Boss
04.00 - LamyCZ + Shimita
after
05.00 - P-jay
06.30 - Ronny
08.00 - Subgate + Finidi
09.30 - konec

Coqui Talent Stage
15.00 - Zissou + Ondrej K
16.00 - Rio
17.00 - Billy Bright
18.00 - Cmeen
19.00 - Ronny
20.00 - Mejsi + Peet Crue
21.00 - Partymakers
22.00 - Mio
23.00 - Listterz
00.00 - Extasy DJs
01.00 - Andy Dandy + Selecto
02.00 - TGT
03.00 - Don Marquez
04.00 - Skipworker
05.00 - Miquel

Smoking Roll Zone
18.00 - N'zym
21.00 - Robot
23.00 - Jan2
01.00 - konec Petr K + Manio

after Bílý Kamen
05.00 - Carl Lope
07.00 - P@co
09.00 - Pietros
10.30 - Smoke
12.00 - konec

23.8. 2013

Smoke Essence 57

Ostrava, Cafe de la Ostrava

21.00 - Myxin
22.00 - Michal Bauer
23.00 - Piri
00.00 - Myxin
01.00 - Michal Bauer
02.00 - Piri

23.8. 2013

Soul Ex Machina Takeover

Brno, Perpetuum

21.00 - Six Beat Under + Rough.Result
23.30 - Tom Small
00.30 - A-Cray
01.30 - Quest
02.30 - Pesha
03.30 - Binarized

23.8. 2013

Underground Music

Havířov, Beach

21.00 - Ultramaniac
22.30 - Klimsik
00.00 - Mendoza aka Menzes
01.30 - NO-ON
03.00 - David Wave

23.8. 2013 - 24.8. 0000

Unofficial Moto GP Weekend

Brno, Exit

pátek
21.00 - Stanique Hell
22.30 - Stepan Bruck + Vyrys
00.00 - Najgecc
01.00 - James Haste + Adam Suizo
02.00 - Skais
03.00 - Lucesty

sobota
21.00 - Kaja Pucek
22.45 - Psychiq
00.00 - Nirthy
01.00 - Phil Albedo
02.00 - Warphil
03.00 - Stupid Villagers

24.8. 2013

Origin: Minimal & Techno exploration edition

Brno, Perpetuum

22.00 - Warphil
23.30 - CodeShift
01.30 - Origin Djs

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně