Ani DJ Rush na The Sun festival nedorazí

Pořadatelé oznámili, že „DJ Rush, miláček českého publika“, na Sun festival nedorazí. Jako náhrada mají přijet Space DJz.

16.8. 2013 19:43:56 | informace | Carl W

Pořadatelé na facebooku oznámili následující: „Omlouváme se všem fanouškům DJe Rushe, jenž kvůli organizační chybě nebude moci vystoupit na The Sun festivalu. Jako náhradu jsme ale okamžitě zajistili úžasné a minimálně stejně energické live vystoupení Space DJz.
Pro fanoušky DJ Rushe přesto máme i dobrou zprávu, ihned jsme ho ve spolupráci s jeho managementem přebookovali na listopad do pardubického L-Klubu.

Již před Rushem oznámil svou neúčast Jay Beck a neoficiálně i Martin Gredner. Oba nevystoupí pro údajné nedodržení podmínek ze strany pořadatele.

PARTYINFO

The Sun festival 2013

16.08.2013 - 17.08.2013 Festival Park, Hradec Králové
Live: Northern lite
DJs: Fedde Le Grand, AJK, Audio Hertz, Developing Artists, Toky, Dalo, Boss, Grining, Marosh, Pavel Krejdl, Kaisersoze, Ladida, Orbith, Paul Hubiss, Martini, Exit, Filip Marak, Ian Kita, Kosheen DJs, L´SaDa, Leo Lycra, MarcoS, Markee Substance, Migell, Mike Frost, Mike M, Patrick Hagenaar, Pierre Marco, Porn Twins & Co., Quicky, Rob Scho, Rush, Toni Glide, Siwy etc.
Cena: zdarma
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně