Mrkni se na line upy pro 33. týden

Brněnské kombo Famous Week & lodní We Love The Boat, Vostrov Basse Face a nějaké stage z tajemného The Sun festivalu. Tak vybírej!

16.8. 2013 06:29:14 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

16.8. 2013 - 17.8. 2013

Famous Week 2013

Brno, Ahoy

21.00 - Patrik Prelovský
22.30 - Marcel De Valerio
00.00 - Peet Crue
01.00 - Martin Gredner
02.30 - Andy Smitth
03.30 - Beat Splitterz
04.30 - Mathiass O´Zana

sobota open stage
19.00 - James Haste
21.00 - Alex K

main stage
22.00 - Manack + Siesta
23.00 - Sors
00.00 - Kaisersoze
01.00 - Hydrophonic
02.30 - Dazy + Wolf
03.30 - Peter Pea
04.30 - Ivka
05.30 - Jean Hllavinho

16.8. 2013 - 17.8. 2013

The Sun festival 2013

Hradec Králové, Festival Park

pátek
18.00 - Martin Trax
19.00 - Ketan
20.00 - Marcus Cooper
21.00 - FCUK
22.00 - Jakub Mildner
23.00 - Tráva
00.00 - Philipp Straub
01.30 - R-Tist
03.00 - Steve Hope
04.30 - Der Wanderer
06.00 - Ravic
07.00 - Callboy
08.00 - Home

JZD
18.00 - Candy De La Cox
19.30 - Drahosh
21.00 - Marosh
22.30 - Derma
00.00 - Grining
01.30 - Toky
03.00 - Boss
04.30 - Loktibrada
06.00 - Slavo C
07.30 - T Mike
08.30 - Anfree and Tanya

sobota
9.00 - Benny
10.15 - Lucas
11.45 - Zii
13.00 - Shiva
14.15 - Killer
16.00 - 2Takt
17.00 - TGT
18.00 - Roger Venzent
19.00 - Planetary Soldier
20.00 - RAQ Edison
21.00 - Martin Gredner
22.00 - Boxi
23.00 - ReOrder
00.30 - Loutka
01.30 - CJ Bolland + MC Screen
03.00 - Elektrabel (live)
04.00 - Jay Beck
05.00 - Subgate
06.00 - konec

JZD
10.00 - Matthiass
11.00 - Styrax
12.00 - Siki
13.00 - Mirkin
14.00 - Mildee
15.00 - Martini
16.00 - Ian Kita
17.00 - PapiOil
18.00 - Paul Hubiss
19.00 - Luis Lamborghini
20.00 - Naoki Uda
21.00 - Lucasch
22.30 - Nika
00.00 - Ladida
01.30 - Orbith
03.00 - Pavel Krejdl + Detrik
04.30 - Kaisersoze
06.00 - konec

16.8. 2013

Vendetka

Brno, Fléda

21.00 - Kamikaze Boy
22.00 - El Waca
23.00 - Thiew
00.30 - Suki
02.00 - Birg
03.00 - Spool

17.8. 2013

Electronic Harmony

Litvínov, Svět

21.00 - Skinky
00.00 - Mirus
02.00 - Fidlushek

17.8. 2013

Vostrov Basse Face 2013

Mnichovo Hradiště, Vostrov

19.00 - Devnull
21.00 - Audio Pandora DJs
23.00 - Ala Crew
01.00 - Hustej Názef
02.00 - KruthoR MordoR aka All DJs battle

17.8. 2013

We Love The Boat

Brno, Parník Lipsko

17.30 - boarding
18.00 - Manack + Siesta
20.30 - Javas
22.00 - konec

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně