Tahoun letošního Amsterdam Dance Event je Alda Events

Nizozemská společnost Alda Events i letos chystá v rámci slavného evropského podzimního týdne elektronické hudby Amsterdam Dance Event (ADE) hned několik lákavých tanečních událostí. Agentura je známa pořádáním takových událostí, jako např. Armin Only, A State of Trance nebo letní festivaly A Day at The Park nebo Electronic Family.

12.8. 2013 06:31:06 | | Langy

Ve středu 16. října se tedy otevřou brány slavného amsterdamského klubu Escape a na exkluzivní noci se zde objeví Holanďan Sander van Doorn. Vstupenky na tento večer jsou v předprodeji za pouhých 15 Eur a klubová noc odstartuje ve 22.00 hodin.

Následující večer, tedy ve čtvrtek 17. října, proběhne ve stejném klubu desáté výročí slavné tranceové noci Armada Night. Na této atraktivní párty vystoupí taková jména jako Alexander Popov, Aly & Fila, Andrew Rayel, Cosmic Gate, Heatbeat, Orjan Nilsen a Armin van Buuren. Cena vstupenky je stanovena na 25 Eur a zakoupit je můžete aktuálně zde.

Na pátek 18. října je v prostorách Passenger Terminal Amsterdam naplánována událost Hardwell presents Revealed. Tento mladý progressive house talent z Holandska slaví úspěchy po celém světě a aktuální zvuk labelu Revealed bude ke slyšení právě zde za cenu 29,50 Eur (Deluxe Ticket za 47,50 Eur).

Třešničkou na dortu bude sobotní obří halová párty, která se uskuteční v prostorách Rai Amsterdam. Dvě největší nizozemské promotérské agentury se v závěru ADE spojují, aby společně uspořádaly velkolepou akci, která ponese název Amsterdam Music Festival. Cena základní vstupenky je stanovena na 49,50 Eur a pořadatelé z Alda Events a ID&T slibují silný zážitek, o který se bezesporu postarají ti nejlepší světoví DJs. Cílem tohoto večera je spojit město Amsterdam a jeho jedinečnost s tisíci fanoušky taneční elektronické hudby. Jména se zatím tají, včas vás ale budeme o zveřejnění line-upu informovat.

Zatím sleduj Info na oficiálních stránkách www.amsterdammusicfestival.com a www.aldaevents.nl.

Video: ADE aftermovie 2012

PARTYINFO

Amsterdam Dance Event 2013

16.10.2013 - 18.10.2013 , Amsterdam
DJs: Sander van Doorn, Alexander Popov, Aly & Fila, Andrew Rayel, Cosmic Gate, Heatbeat, Orjan Nilsen, Armin van Buuren, Hardwell etc.
Cena: 11 - 29,50 €
REKLAMAREKLAMA