Mrkni se na line upy pro 29. týden

Festivalové léto pokračuje venkovními akcemi jako BPM wars, Prigl, Perverse Slafkof a Summer Thunder, do Prahy dorazí Eric Prydz! Tak vybírej!

19.7. 2013 06:58:44 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

19.7. 2013

BPM wars Open Air 2013

Tři Dvory, Koupaliště Tři Dvory

18.00 - BPM wars set
19.30 - Andrew Carp
20.30 - Restin
21.30 - Soundboy
22.30 - Marteen
23.30 - Franke
00.30 - Kaisersoze
02.00 - Pequenito + Tchunhas
03.30 - Makarov
05.00 - Failkoks

Rocco Café stage
20.00 - Tripod
21.00 - T-zee
22.00 - Fill + Rody
23.30 - Sebastian Deluca
01.00 - Topclass
02.30 - Topkap DJZ
04.00 - Waxwork

19.7. 2013 - 21.7. 2013

Perverse Slafkof open air

Černvír,

18.00 - Holder
19.00 - Hrnec
20.00 - Dreadnot
21.00 - Helmut
22.00 - Spool
23.00 - X.Morph
00.00 - Psyek
01.30 - Pier
02.30 - Checkmate
03.30 - Mushka
04.30 - Vje
05.30 - Casper
06.30 - B2B Redrum Crew + Mc Pan B

sobota
??.?? - ?
19.00 - Jimi
20.00 - Vje & Mushka
21.30 - Helmut
22.30 - Sayko
23.30 - Hrnec
00.30 - Dry-Rot
02.00 - X.Morph
03.00 - Anakin
04.00 - Casper
05.00 - Pier
06.00 - Wiit
07.00 - B2B Redrum Crew

19.7. 2013

Quattro: Solaris edition

Brno, Fléda

21.00 - Peter Pea
23.00 - Ecco Rox
00.30 - Milan Kroutil
02.00 - Ivka
03.30 - Kema

19.7. 2013

Sweet

Žamberk, Tobogan

22.00 - DarthFader
00.00 - Miquel
02.00 - Marionette

20.7. 2013

Eric Prydz festival

Praha, Malá Sportovní Hala

20.00 - Tomáš Haverlík
21.30 - Lucca
23.00 - Gregor Tresher (live)
00.00 - Jeremy Olander
01.30 - Eric Prydz
03.30 - Henrik B
05.00 - Adrian Hour

20.7. 2013

Fingers Up

Mohelnice,

14.00 - Velmi krátké vlny
15.30 - Celeste Buckingham
17.00 - Tři sestry
18.30 - Sto zvířat
20.00 - Vypsaná fixa
21.30 - No name
23.00 - Rybičky 48

20.7. 2013

Open Air Summer Thunder vol. 4

Lidečko,

17.00 - Bobtape
18.00 - John Massive
19.00 - Siki
20.00 - Vitecone
21.00 - Juris
22.00 - Martini
23.00 - Nika
00.00 - Tráva
01.30 - Naoki Uda
02.00 - konec

2nd
19.00 - Wobbler
20.00 - Styrax
21.00 - Cab
22.00 - Mooka
23.00 - Philip T.B.C.
00.30 - Onby
01.30 - Panda
02.00 - konec

20.7. 2013

Prigl Electronic Open Air

Brno, Ahoy

12.00 - Deivis
13.00 - Upgrade
14.00 - Andy Smitth
15.00 - Michael J
16.00 - Lucca
17.00 - Danny Bright
18.00 - Orbith
19.00 - Duncan Grey
20.00 - Uto Karem

Tee-Pee
21.00 - Quiks
22.00 - Cj Fox
23.00 - Wolscha
00.00 - Martin Gredner
01.00 - Hydrophonic
02.00 - Marcus Cooper
03.00 - Denysa
04.00 - B.Unq!
05.00 - Golpe

20.7. 2013

Upstream

Brno, Perpetuum

22.00 - Stepan Bruck + Vyrys
00.30 - MCB
02.30 - Deepress

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně