Lucca: Chci si vyzkoušet jiný druh tvorby

Lucie Dvořáková alias Lucca, nejznámější a nejúspěšnější česká DJka, již tuto sobotu přijede do rodného Brna zahrát na open air festival Prigl na brněnské přehradě. Co je u ní nového? A jaké bude její druhé již připravované album? Čtěte dále ...

15.7. 2013 09:41:36 | rozhovory | Carl W

- Calw W: Ahoj Lucko, byla jsi nedávno v Karlových Varech na koncertu Lucie. Jaký byl?

- Lucca: Hráli v původní sestavě a bylo to skvělý. Úžasná energie a charisma. Už se těším na jejich jarní turné na velké stagi s nejnovějšími technologiemi a audiovizuálními efekty.

Jako dvojnásobná maminka jsi začala znovu pravidelně vystupovat. Ptá se tě starší syn, kam po večerech jezdíš?

S Míšou už je výborná komunikace a já si s ním hodně povídám. Řekla jsem mu, že moje práce je, že jsem djka a jezdím hrát v noci. Tak už to ví a sám to říká :-).

Poznáš už, co mají Míša a František po tobě a co po tátovi?

Smysl pro humor, zvídavost, komunikativnost a společenskost a trochu tvrdohlavost. Ostatní nadání se projeví až později.

Než se dostaneme k hudbě, ještě mě zajímá jedna věc. Dá se říct, že v rámci elektronické hudby jsi v podstatě největší celebrita v Česku, souhlasíš? Kdo si myslíš, že ti šlape, nebo v budoucnu bude šlapat, na paty?

Hodně vidět začal být teď i Michal Poliak.

Je pro tebe nutná komunikace s bulvárem v něčem složitá, nebo s tím máš pouze pozitivní zkušenost?

Zatím jen pozitivní. Nedávám jim důvod, aby o mně psali špatně. A v rozhovorech se bavím spíše o práci než bych s nimi rozebírala soukromí. To si pečlivě střežím.

Hodně mě zajímá LL Projekt s tvojí sestrou Leonou. Zatím to realizujete v divadle ABC, chystáte se třeba i do Brna nebo jinam po republice?

Ten první jsme dělali v roce 2006. Naše profese jsou dost dobré na to je propojit, tak jsme se sestrou vymyslely celovečerní multimediální projekt. Jde o synchronizaci tance její taneční skupiny IF a hostů, světelných designů, filmové projekce a hudby kterou jsem namixovala já. LL Projekt měl už několik repríz a určitě ta poslední nebyla poslední. Ale chceme náš projekt posunou dál, sestra co se týče choreografie a já novou hudbou.

Na Svojšicích jsi testovala sluchátka Sennheiser HD 26, jaké jsou tvé dojmy?

Se sluchátky Sennheiser hraji už několik let. Měla jsem možnost vyzkoušet I jiné značky, ale vždy jsem zůstala u Sennheiseru. Nová HD 26 jsou ještě lehčí než 25ky, a mají dokonalý zvuk, takový, jaký skutečně je. Narozdíl od jiných předimenzovaných sluchátek.

Dostala se ke mě informace, že se pomalu chystá tvé další album. V čem se bude lišit od předchozího, které mělo velký úspěch?

Na albu pracuji už přes rok, protože díky narození druhého dítěte se práce zpomalila. Bude více rozmanitější, budou na něm skladby různých stylů. Chci si vyzkoušet jiný druh tvorby.

Máš nějaký track od Uto Karema, který ráda hráváš?

Mám několik tracků od Uta. Je to skvělý producent. V současné době hraji hodně jeho track „Taking Me“

20.7. odehraješ svůj set u brněnské přehrady, kde jako headliner vystupí právě i Uto Karem. Co si myslíš o konceptu denního open airu a jak se na něj těšíš?

Pro mně jako pro mámu je denní open air úplně nejlepší, protože se mohu v noci vyspat. A při dvou dětěch ocením asi nejvíc.

Díky moc za odpovědi a těšíme se na tebe v Brně!

Taky se těším, že budu opět hrát v mém rodném městě.

Poslechni si: Lucca - November 2012 Promo Mix

PARTYINFO

Prigl Electronic Open Air

20.07.2013 Ahoy, Brno
DJs: Uto Karem, Lucca, Orbith, Martin Gredner, Hydrophonic, Duncan Grey, Danny Bright, Golpe, B.UNQ, Michael J, Marcus Cooper, Denysa, Upgrade, Wolscha, Andy Smitth, CJ Fox, Nika, Deivis, Quiks
Cena: 199 / 299 / 399
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně