Retrospektivně s Colinem "Mr. G" McBeanem

Rekids vydá ke konci července kompilaci vybraných jednadvaceti tracků známého britského hudebníka, které stvořil za posledních 14 let. A najdeme mezi nimi i pár dosud nevydaných kousků.

21.6. 2013 08:00:55 | nové desky | Carl W

Co mají společného Halcyon Daze, Mango Boy, Mr. G, The Reaver a Tommy Atkins? Všechno jsou to pseudonymy Colina McBeana. Dodejme, že Mr. G je opravdu ten nejúspěšnější. Dvě vydaná alba - Still Here z roku 2010 a o dva roky starší State Of Flux - mluví za své. Nabídek na hraní má tolik, že si je opravdu pečlivě vybírá a na pódiu ho můžeme vidět jen párkrát do roka.

Nejčastěji jeho tvorbu najdeme na labelu Rekids, kde kromě již dvou zmíněných alb vydal i několik EPček. Sám pak ještě vede vlastní Phoenix G. Records, kde vydává pouze on jako Mr. G a společně s Adventem jako G Flame & Mr. G. Jedinou výjimkou je pak EP Ariela Bellosa z roku 2004. Pojďme ale k nové kompilaci Retrospective. Ta se skládá z už vydaných i dosud nevydaných tracků, které Colin stvořil od roku 1999 dodnes. Na Rekids ji očekávejme 22. července.

Poslechni si: G Flame & Mr.G - Eye Poke

Tracklist:

1. Potion (Unreleased)
2. Eye Poke
3. Lights (G's Out Dub)
4. Hear Me Out
5. Pepsi
6. My Father's Farda (Mr G's Soundboy Dubz)
7. I'm Dirty
8. Did You Know
9. Jet Black
10. Shelter (Unreleased Version)
11. Going Home
12. Song For My Cantor
13. The Day After B
14. Moments
15. Side Winder
16. G's Strings
17. Magic Potion
18. Live And Let Live?
19. Mmmm
20. Gladesmen
21. Danger (Glyph Theme)

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně