Carbomero a Rodrigo Risso jsou zlomení

Pokud máte rádi drumík a upoutal vás nadpis, tak máte smůlu. Tady jde o živelné brazilské techno, které se řítí rychlostí 138 BPM. Album Broken je hodně taneční a groovy a rozhodně by vám nemělo uniknout.

19.6. 2013 06:20:30 | nové desky | Carl W

Rodrigo Risso a Rodrigo Soria (alias Carbomero) jsou dva Brazilci, kteří mají hudbu v krvi a stejně jako většina Jihoameričanů milují rychlé rytmy. Třicetiletý Risso už má za sebou slušnou kariéru a i množství releasů, třeba na Groove Soldiers Records, Work Hard Play Hard Digital nebo FreakAudium Recordings. Soria je jako Carbomero mírně skromnější počtem releasů, ale zato vede netlabel BPM120 zaměřený na deep house.

Jejich společné album vydá label Válvula Records, který založil v roce 2009 DJ Phabian. Svou produkci se zde vydali třeba Goncalo M, Errol Dix, Peppelino, Mark Rey, Alexey Kotlyar či Omega Drive a najdeme zde i jednoho Čecha. EP My Definition zde v roce 2011 vyšlo Maldovi. Album Broken je tedy nejnovější release na tomto brazilském labelu, vyšlo 17. června a pokud máte rádi rychlejší techno, tak si jej rozhodně poslechněte.

Poslechni si: Carbomero - Fl.oz (Original Mix)

Tracklist:

01. Rodrigo Risso - Murraya
02. Carbomero - Fl.oz
03. Rodrigo Risso - Crocata
04. Carbomero - Bee
05. Rodrigo Risso - Tropical
06. Carbomero & Rodrigo Risso - Broken
07. Carbomero - Bomb
08. Rodrigo Risso - Alvo Reto
09. Carbomero - Chordz
10. Rodrigo Risso - Mafetenga

Odkazy:

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně